Sayfa 125/503 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Takas lütfen..
    https://twitter.com/finanstepe/statu...39558690717696

RTA GÜNLÜK PASTA
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ELSABR Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim. Hep alışla kapatıyor az da olsa. Ama hiçbir değişiklik yok kağıt hareketinde.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Bilanço açıklanması ne zaman olur?

4.  Alıntı Originally Posted by kutupbaşı Yazıyı Oku
    biz yatırımcılar borsaya kote edilmiş olan şirketler vasıtasıyla bu şirketlerin patronları tarafından dolandırılıyoruz(sağlam ve büyük şirketler hariç) ve mutlaka bir şekilde soyuluyoruz hepimizin tek hatası ülkemizde borsanın şeffaflıktan ve hesap verilirlikten uzak olması-tutulması buradaki hiç bir şirket abd de olsa asla bunu yapamaz yaptırmazlar örneği" hepsiburada " nereden satıldı ve nerelerde?hiçir abd li almamış alanlar yine Türk şirket Türk dolandırıcısı Türk!bistte soyulmanın en güzel yolu da "İMTİYAZLI HİSSE"buna çanak tutan yatırımcıdan yana değil patrondan yana ola BİST yönetimi konuya ilgili kurum ve kuruluşlar,aslında hepimizn yapması gereken tek şey tek tek CİMER'e yazmak ve İMTİYAZLI HİSSE uygulamasının sonlandırılmasını istemek yada aksi halde teminat olarak şirket sermayesinin en az % 25 mb nezdinde bloke etmesini sağlamak olacaktır diye düşünürüm.Ne dersiniz ?Saygılarımla
    Yıllardan beri benim söylediğim tamda bu. Ama düzeleceğine inancım sıfır.

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by akdere18 Yazıyı Oku
    Yıllardan beri benim söylediğim tamda bu. Ama düzeleceğine inancım sıfır.

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    1.5 yıldır yazıyorum bu ve buna benzer kökten tedbirler gelmeli diye. Yoksa spekler görüyoruz borsayı hortum aracı haline getiriyor. Yok ya bu memlekette maalesef ne adalet var nede demokrasi tam oturmuş değil. Güzel konu üzerine gitmek şart. Tebrik ederim.

THY: İç hat uçuşlarda*PCR test zorunluluğu kaldırıldı

THY, iç hat uçuşlarında PCR testi zorunluluğunu kaldırdı. Yolcuların HES kodu ibrazı yeterli olacak.

HES kodu sorgulamasına da gerek kalmadı o zaman.PCR testi yapacaksın ki,hastalığı tespit edip kimin hasta olduğunu HES yoluyla öğreneceksin.
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    THY: İç hat uçuşlarda*PCR test zorunluluğu kaldırıldı

THY, iç hat uçuşlarında PCR testi zorunluluğunu kaldırdı. Yolcuların HES kodu ibrazı yeterli olacak.
    SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Öneri mi?Asla olamaz.

Alıntı Originally Posted by kutupbaşı Yazıyı Oku
    biz yatırımcılar borsaya kote edilmiş olan şirketler vasıtasıyla bu şirketlerin patronları tarafından dolandırılıyoruz(sağlam ve büyük şirketler hariç) ve mutlaka bir şekilde soyuluyoruz hepimizin tek hatası ülkemizde borsanın şeffaflıktan ve hesap verilirlikten uzak olması-tutulması buradaki hiç bir şirket abd de olsa asla bunu yapamaz yaptırmazlar örneği" hepsiburada " nereden satıldı ve nerelerde?hiçir abd li almamış alanlar yine Türk şirket Türk dolandırıcısı Türk!bistte soyulmanın en güzel yolu da "İMTİYAZLI HİSSE"buna çanak tutan yatırımcıdan yana değil patrondan yana ola BİST yönetimi konuya ilgili kurum ve kuruluşlar,aslında hepimizn yapması gereken tek şey tek tek CİMER'e yazmak ve İMTİYAZLI HİSSE uygulamasının sonlandırılmasını istemek yada aksi halde teminat olarak şirket sermayesinin en az % 25 mb nezdinde bloke etmesini sağlamak olacaktır diye düşünürüm.Ne dersiniz ?Saygılarımla
    Bu dediğinizin çaresi çok kolay!
    İmtiyazlı hisse almamak!
    İmtayazlı halka açılacak şirketlerin hissesine talepte bulunmamak vs!
    Güler yatırım holding almıştım temel olarak ucuz diye,sonra bedelli açıkladı katıldık sonra. dank esti kafama %99 halka açık adam da imtiyazlı hisse var bir daha bir daha devamlı bedelli yapacak devamlı para vereceğim bir süre sonra şirket pahalı duruma gelecek bu arada BİST yükselişi kaçacak dedim
    sonra bir kısmı ile Thy aldım %50 yaptı ama Güler yerinde sayıyor çünkü bedelliyi bekliyor!!!(he bu arada bir bakmışsın 2 haftada Güler ikiye katlar onu da bilemem kumar artık)
    Yatırım tavsiyesi değildir!

Sayfa 125/503 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •