Sayfa 236/1002 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by manevracı Yazıyı Oku
    Peki bugün alış fırsatı değil mi benim gibi nakitte olanlar için? Endeks yatay kapatsa NNF -3 açıklamayacak mı dünkü zararını böylece ucuza almayacak mıyım bu akşam? son 1 saat ona göre karar vereceğim
    dediğiniz doğru ama karar vermek zor. bi defa kısa vadeli trent kırıldı ama orta vade kırılmadı. aylık pivot seviyesi 1960'larda. burası da kırılacak olursa soluğu 1800'lerde alabiliriz. tutunma halinde de en azından 2050 civarına tepki olabilir. bir de her şey 16 sonrası olduğundan öngörülemezlik te var. şu durumda her iki ihtimali de göz önünde bulundurarak karar vermek lazım. uzmanlar her zaman kademeli alın, kademeli satın derler ya. alım yapılacaksa da bir miktar, yani ne olur ne olmaz diye kademeli işlem yapmak, daha mantıklı gibi. asla ytd

2. endeksin düşüşü rusya Ukrayna gerginliğine bağlanıyor, bu gün rusya, kayıplarının yarısını geri alıyor ama biz alamıyoruz. sanki Ukrayna ile rusyanın yerine biz savaşacağız. böyle mantıksız ve tekniğin işlemediği bir piyasamız var ve bu piyasada mantığımızla para kazanmaya çalışıyoruz. işimiz, harbiden zor

3.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    twitter hesabı olan birisi sorsa da biz de öğrensek ... tefas neye göre hesaplamış ?
    nnf akşamları kesin olmayan getirimiz ifadesiyle açıklıyor. burada seğans maçın yarıda tatil edilmesi gibi ansızın kapandığından fon getirileri merkezin döviz kuru açıklaması gibi ortalama fiyatlar üzerinden açıklanmış. kapanış 18'de normal şekilde olsaydı yüzde 5 eksiyle normal fiyattan kapanacaktı. yarıda kapanınca ortalama fiyattan oldu ve son saatte olanlar, fiyata etki etmedi. bir de nnf twitter sayfası, yorumları kapattığından bir şey sorulamıyor

4. Sanırım fonların akşam ki fiyatı ile ilgili açıklama şöyle https://twitter.com/CandirEgemen/sta...9jl1IkMrA&s=19

5.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    endeksin düşüşü rusya Ukrayna gerginliğine bağlanıyor, bu gün rusya, kayıplarının yarısını geri alıyor ama biz alamıyoruz. sanki Ukrayna ile rusyanın yerine biz savaşacağız. böyle mantıksız ve tekniğin işlemediği bir piyasamız var ve bu piyasada mantığımızla para kazanmaya çalışıyoruz. işimiz, harbiden zor
    bu savaş çıkarsa en çok biz kaybederiz..dostum...

en başta 40 milyar dolar turizm gelirinden oluruz ki mevcut koşullarda bu durumdan dolayı de facto haline geçebiliriz.

ab+abd '' ya rusya ya biz'' ya sev ya terket diyebilir...

petrol ve doğalgaz fiyatları savaş etkisiyle coşarsa nice olur halımız,cari açık uzaya gider....

hazinenin borçlanmasını bile sıkıntıya sokar....

aman hemşerim,gonyalı dostum....dua et...savaş çıkmasın..

6. bakalım akşam REİS toplantı sonrası şapkadan ne çıkaracak?

çıkaracak mı,çıkarmayacak mı?

uçakta söylediklerinden sonra bu akşam bunun içini dolduracak mı?

erken seçim yapalım dermiş..ne komik olur...

7.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    bu savaş çıkarsa en çok biz kaybederiz..dostum...

en başta 40 milyar dolar turizm gelirinden oluruz ki mevcut koşullarda bu durumdan dolayı de facto haline geçebiliriz.

ab+abd '' ya rusya ya biz'' ya sev ya terket diyebilir...

petrol ve doğalgaz fiyatları savaş etkisiyle coşarsa nice olur halımız,cari açık uzaya gider....

hazinenin borçlanmasını bile sıkıntıya sokar....

aman hemşerim,gonyalı dostum....dua et...savaş çıkmasın..
    inşallah çıkmaz. nato ve batı dünyası da rusyaya çok ağır yaptırımlar uygulayabilir. normal şartlarda savaş kimsenin işine gelmez ve bir orta yol bulunur diye düşünüyor ve dua ediyorum

8. Arkadaşlar hiç başınıza geldi mi dün satış talimatı verdiğim fon aracı tarafından satıldı dendi bu gün baktık satılmamiş gerekçe yeterli bakiye yok ben zarara uğradım aracıyla konuştum ben yazacağım size bilgi vereceğim oldu. Zararını tazmin edin dedim bir de bu gün geç haber verdikleri için satış hakkımı da kaybettim. Bana akıl verecek biri var mı

Sayfa 236/1002 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •