Sayfa 365/690 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Valla burdayız ,maliyet yüksek tek lot satmam.Tavana alım da yazdım da gelmedi.

2. Hayret

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    tavanda 7 milyon var gelmemesi normal.

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    nasıl olur sn hkm 2 kez tavan çözdü son dakikalarda.. Birde ben bu borsayı anlamıyorum bir türlü.. Bankalar kaç gündür yerlerde süründü borsa yükseldi. Bu gün bistin iki katı primli kapattı çoğu. Son 1 yıldır ve özellikle yabancı çıkışından sonra bir sanayi, bir ulaşım, bir banka, bir gyo vs artıp eksiliyor ve bist hep 2000 seviyelerinde. Bence alsat yapacaklar bunu dikkate almalı, yarın da güzel olur hissemiz için inşallah. Yarında asya ve amerika ile coşarız gibime geliyor. İnşallahta öyle olur.

5. Tahta gün sonunda yeterince hacim yapmadı bunun nedeni maliyetlerin çok yukarıda olmasıdır diye düşünüyorum ancak yedire yedire artması olumlu. Dolaşımdaki pay adeti 643 milyon, işlem adeti 65 milyon.. onca al sata bakınca daha yüksek hacim daha fazla katılım sinyali verecekti. Tek olumsuzluk alımların yüzde 75 inin tek bir kurumdan yapılması.. Bugün uzun zamandır bekleyen arkadaşlar için inşallah trendin döndüğü gün olur. Hissenin 0.90-1.00 arasında güç toplamaya devam edeceğini düşünüyorum. YTD.

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Tahta gün sonunda yeterince hacim yapmadı bunun nedeni maliyetlerin çok yukarıda olmasıdır diye düşünüyorum ancak yedire yedire artması olumlu. Dolaşımdaki pay adeti 643 milyon, işlem adeti 65 milyon.. onca al sata bakınca daha yüksek hacim daha fazla katılım sinyali verecekti. Tek olumsuzluk alımların yüzde 75 inin tek bir kurumdan yapılması.. Bugün uzun zamandır bekleyen arkadaşlar için inşallah trendin döndüğü gün olur. Hissenin 0.90-1.00 arasında güç toplamaya devam edeceğini düşünüyorum. YTD.
    Ben yarısı ile vedalaştım ama yukarı gidecekmiş gibi hareket.
    Çoğu gyo primli idi.
    Faiz indirimimi var acaba.
    12 hedefi vardı zira.

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    nasıl olur sn hkm 2 kez tavan çözdü son dakikalarda.. Birde ben bu borsayı anlamıyorum bir türlü.. Bankalar kaç gündür yerlerde süründü borsa yükseldi. Bu gün bistin iki katı primli kapattı çoğu. Son 1 yıldır ve özellikle yabancı çıkışından sonra bir sanayi, bir ulaşım, bir banka, bir gyo vs artıp eksiliyor ve bist hep 2000 seviyelerinde. Bence alsat yapacaklar bunu dikkate almalı, yarın da güzel olur hissemiz için inşallah. Yarında asya ve amerika ile coşarız gibime geliyor. İnşallahta öyle olur.
    Valla gelmemiş sn şekerli siz eminmisiniz tavanın çözüldüğüne 0.95 e yazdım gelmemiş.

8. 95 tavandan sonra iki kez bozuldu ilk tavandan sonra saatini pek hatırlamıyorum 17:58-59 arasında yazdıysanız belki vermemiştir ama ilk tavanında alışta 1.000.000 civarı vardı ve iki kez bozdu. son kapanışta 6.900.000 gibi alıcılı kapattı ( bende aracı kurum dağılımı yok ancak 10 kademe derinlik var..) son tavan öncesi 94-95 kademelerden de 6.000 er lot satış yaptım ben toplamda 100k nın biraz üstü kaldı elimde, onun yarısı içinde yarın tavan olursa satma üzerine kuracağım stratejimi, zararsa zarar karsa kar, nasılsa ikisi de var işin içindeYTD

Sayfa 365/690 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •