Sayfa 262/503 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon
Arama sonucu : 4023 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Evet arkadaşlar?

Yukarıda ki habere binayen , RTALB hissesinin bu sermaye artırımına binayen istiraki kaç milyon lira değerlenir?

Sayın hissedarx 'in bu konuda baya bı araştırma notu vardı.
    Habere istinaden durum analizi yapacak olan arkadaş var mı?
    Konunun RTALB ile hiç bir ilgisi yok. A1 Capital ile A1 GSY karıştırmayalım.

Bu arada A1 Girişim'in adını Pardus GSY yapmış. Utancından A1 lafını kullanamıyor artık Muratçığım. A1 Capital onayı çıkmadığına göre SPK başvurusu geri çekilmiş, başka açıklaması yok.

Yaptığı şey çok net, kendisine ait olmayan A1 Capital'i borçlandırıp Pardus'taki payını artırıyor ve grup şirketlerinin kârını bunun üzerinden hüpletiyor. Dahiyane...Ve biz yatırımcılar açısından o derece tehlikeli !
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Sadece fitaz enzimi için ülkemiz yılda 46 milyon USD ödüyor.

Onlarca enzim çeşidi var ithal ettiğimiz ulkece. En basit enzim fitaz yaniii

Yok mu bu enzimi yapacak aslan parçası bir laboratuvar
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Konunun RTALB ile hiç bir ilgisi yok. A1 Capital ile A1 GSY karıştırmayalım.

Bu arada A1 Girişim'in adını Pardus GSY yapmış. Utancından A1 lafını kullanamıyor artık Muratçığım. A1 Capital onayı çıkmadığına göre SPK başvurusu geri çekilmiş, başka açıklaması yok.

Yaptığı şey çok net, kendisine ait olmayan A1 Capital'i borçlandırıp Pardus'taki payını artırıyor ve grup şirketlerinin kârını bunun üzerinden hüpletiyor. Dahiyane...Ve biz yatırımcılar açısından o derece tehlikeli !
    A1 kapital'in bu fon da ki payı nedir?
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    A1 kapital'in bu fon da ki payı nedir?
    "0" , yazıyla SIFIR. Bu arada A1 GSY (yeni adıyla Pardus GSY) bir şirket fon değil. Ben nerelere düştüm yaw şunu bile yazdım.

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    "0" , yazıyla SIFIR. Bu arada A1 GSY (yeni adıyla Pardus GSY) bir şirket fon değil. Ben nerelere düştüm yaw şunu bile yazdım.
    )))

Anla işte ya

İştirak ...

Paraları oraya aktaracak. Belli oldu .

6.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    )))

Anla işte ya

İştirak ...

Paraları oraya aktaracak. Belli oldu .
    Valla burada gülünecek bir şey göremiyorum şahsen. Adamın A1 Capital'de doğrudan sahipliği yok ve 400 milyon Tl borçlanıyor. Yani bu paranın riski tamamen senin, benim ve GLRYH ortaklarının üzerinde.

Bu SPK böyle bir ortaklık yapısı içerisinde A1 Capital'in bu türden taleplerine kesinlikle hayır demesi lazım. Herif parayı alıp Galip gibi tüyse, çık işin içinden...Tam bir rezalet !

7. 2020 haziran ayından beri yapılanlar ortada, hiç şaşırmamak lazım.

8. 1 Nisan da ana pazara gecis yapiyor rtalb, trilc ile yer degistiriyor

Sayfa 262/503 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •