Sayfa 131/414 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 3308 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Maalesef en büyük hatam bu Gsdho'ya tüm paramı yatırmak oldu. o kadar çok fırsat kaçtı ki. ve bu kadar ucuz ve bu kadar beklentili (navlun fiyatlarının ve dövizin yüksek seyretmesi, olası bir silopi elektrik halka arzı veya payının satılması vb.) zararda değilim ama yine de bıktırdı.

Alıntı Originally Posted by lapacı Yazıyı Oku
    Maalesef en büyük hatam bu Gsdho'ya tüm paramı yatırmak oldu. o kadar çok fırsat kaçtı ki. ve bu kadar ucuz ve bu kadar beklentili (navlun fiyatlarının ve dövizin yüksek seyretmesi, olası bir silopi elektrik halka arzı veya payının satılması vb.) zararda değilim ama yine de bıktırdı.
    Aynen öyle hocam .
    Zararda veya karda olmak önemli değil ..
    İnsanı sinir ediyorlar, sonuçta burası psikolojik ve iddiaya dayalı bı yer..
    Kağıdı alırken araştırıp iddaali bı şekilde alıyorsun..
    Sonuçta senin psikolojini bozuyorlar..
    Başka kağıda geçmekte kolay değil..
    Çünkü kağıt çok ucuz..
    Sonuç olarak elimizdeki mali azaltacagiz..
    Sinirlerimiz daha önemli çünkü...

3. Değişim tam da bu en sıkıcı olduğu dönemde gelecek.

Duhul
    Oct 2018
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    99
    Blog Entries
    3
    arkadaşlar haklısınız kısa vadede zengin etmiyor gsdho, ucuz belli. ama herkes sahol, banka, havayolu gibi büyük paranın hızlı girip hızlı çıktığı ve yükselttiği yerlerde trade yapıyor.

ben gsdho yu 1.88 den aldım ilk, o zaman sahol alsam da aynı miktarda kazanacakmışım. thyao alsam daha fazla kazanırdım.
    hepsi doğru diyecek bir şey yok.

alan fonlar da aynısını yapıyorlar. sahol çabuk artar diye sahol alıyor
    Baş Ekonomi Yazarı @minikyolculuk
    Değer Yatırımcısı,VIOP Trader,SK007 Hisselerini takipçisi -

5. Temettü olayı şuan çok moda her temettü açıklayan tavan gidiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Supramax ve Handysize vadeliler bugün eksi idi. Spotta ise Supramax 149 dolar azalarak 33217 dolara düştü. Handysize 232 dolar artarak 32082 dolara çıktı. Son nisan vadelilere göre Supramax’ta artış potansiyeli pek yok, Handysize’da ise 1000 dolar civarı artış potansiyeli var.
    Vadeliler yine eksi idi. Spotta ise Supramax 320 dolar azalarak 32897 dolara düşerken, Handysize 84 dolar artarak 32166 dolara çıktı. Vadelilere göre her iki endeks de doygunluğa ulaşmış gibi. Spotta mevcut seviyelerinin korunmasının bile 2. çeyrekte bize 10+ milyon dolar denizcilik karı getireceğini not etmekte fayda var.

7. Hamdolsun bugün de ucuzladik. Ucuz hisse bulmuş hala şikayetçi olanlar var...

Alıntı Originally Posted by dıpdıp Yazıyı Oku
    Hamdolsun bugün de ucuzladik. Ucuz hisse bulmuş hala şikayetçi olanlar var...
    Ucuz hisse buldum diye hayal görmeye devam et sevgili kardeşim...))))
    Bende bu hayalleri görmüştüm bı zamanlar ..
    Size ucuz hisse olarak SASA yi tavsiye ederim..)))
    f/k 100 , hergun yükseliyor....

Sayfa 131/414 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •