Sayfa 167/964 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. 2015 yılı ve 2016 yılı GK nuz yapıldıda siz KY olarak DENETLEDİYDİNİZ değil mi???

ELMA İLE ARMUTU karıştırma!!!!

Bağımsız denetçiyi 2016 yılı için GK da oylatacan ya!!!! Paşa paşa bunlar bizi denetlesin diyecen ya!!!

Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Bir bakayım dedim yine rumuzunu değiştirmiş bu seferde platinum olmuşsun... Dikkatimi bir şey çekti... Ha sen kendinin pohpohlandığını görmemi istedin ama ben başka bir şey daha gördüm doktor... bak ne yazmışsın

Bak KERVAN paşa paşa DENETİMSİZ TABLOLARINI yayınlayarak KOTTA kalıyorsa...

Demek ki neymiş...

Bilerek ve istenerek KOT dışı da kalınırmış...

Kervansarayı kötülemeye devam...

Ancak artık utanmıyorsunda... Çarpıtma değil burada o kadar yazışmamıza rağmen yalan yazıyorsun. Ayıp Doktor Ayıp...

Denetimsiz bir tane tablomuzu göster...

Bizim her sene içinde ki 6 aylık ve 12 aylık (olması gereken zaten) bütün finansal tablolarımız denetimden geçmiştir.

Artık kendini aştın açık açık yalan söylüyorsun ayıp ayıp yakışıyor mu sana...

İspatla bakalım hangi tablolarımız denetimsizmiş...

2. drtuss tek bir soru soracağım size elinizde kervn hissesi var mi ?

3.  Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    2015 yılı ve 2016 yılı GK nuz yapıldıda siz KY olarak DENETLEDİYDİNİZ değil mi???

ELMA İLE ARMUTU karıştırma!!!!

Bağımsız denetçiyi 2016 yılı için GK da oylatacan ya!!!! Paşa paşa bunlar bizi denetlesin diyecen ya!!!
    Yav doktor he he bizi denetleyen sirket kafasina gore geliyor zaten. Sizin ki niye denetim sirketini secmek icin mahkemeye verdiyse...

Bak dedigimde olmus. Sirket yoneticileriniz ne demis denetim sirketi gk da secilmedigi icin finansal raporlari gonderemiyoruz demis. Ben sana bunu anlatmaya calistim.

Bist ne yapmis tahtayi kapatmis. 6 ayda sure vermis gonderdin gonderdin gondermedin tekmeyi atarim demis.

Biz ne dedik patronunuzun ekmegine yag surdunuz. Ya git denetim sirketinin secilmesi icin mahkemeye ver ki boyle bir hakkin var. Yok eger sirket verirse bir sey degismeyecek yine sirketin istedigi bir denetim sirketi gelir. Bizde oyle oldu dedim.

Ne oldu kim kazandi. Ky magdur, tahta acilir mi acilmaz mi diye dusunuyor. Patronunuz istedigi sureyi kazandi.

Ben bunu soyluyorum kime hizmet ediyorsun. Denetci firmayi hadi secmediniz niye mahkemeye siz vermediniz ne degisti?

Secersin baktin duzgun is yapmiyor ozel denetci istersin... Ki biz ozel denetci isteyecegiz. Baktin denetciniz art niyetli suc duyurusunda bulunursun... Ama sirket denetlenmesin diyen tek yatirimci sensindir galiba.

Burada bizim denetciyle ugrasacagina git kendi denetcinle ugras. Simdiye kadar finansal raporlarini gondermeyen sirketinin yoneticilerine suc duyurusunda bulun.

Gk ya katilmadigin icin bilmezsin madem ibra etmediniz niye azl etmediniz veya sorumluluk davasi acmadin.

Tabi senin derdin patronlar degilki senin derdin kervandaki ky... Kendi gk nda yapmadiklarini bize yap demen... Bizimde tahta kapansin biz de magdur olalim...

Ayni danistayin cagri kararindan sonra oldugu gibi... Gel burada sevin gulucukler dagit...

Sana anlattiklarimi, belgelerini turkce olarak almana anlatsaydim emin ol anlardi...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4. 1. Genel kurulun kabulü

MADDE 438–*(1) Her pay sahibi, pay sahipliği haklarının kullanılabilmesi için gerekli olduğu takdirde ve bilgi alma veya inceleme hakkı daha önce kullanılmışsa, belirli olayların özel bir denetimle açıklığa kavuşturulmasını,* gündemde yer almasa bile genel kuruldan isteyebilir.

(2) Genel kurul istemi onaylarsa, şirket veya her bir pay sahibi otuz gün içinde, şirket merkezinin bulunduğu yerdeki asliye ticaret mahkemesinden bir özel denetçi atanmasını isteyebilir.

Bak biz denetcinin yaninda bir de ozel denetci istedik... Mahkemeye verdik...

Neden cunku denetciye bazi bilgi, belge ve tapu kayitlari gosterilmemis ve denetci gorus vermekten kacinmis...

Peki sen istedin mi ozel denetci??? Hayir

Eeee denetci de gk da secmediniz bunun icin de mahkemeye vermedin. Sen ki bizi elestiren mahkemeye vermiyorsunuz diyen. Avukata bile gerek yok ben aciyorum bir dilekceye bakar diyen birisi...

Yazdigin dilekceyle gk da oy kullanama... Gk da vekalet nasil verilir bu kadar bilgili doktor bilmiyor muydu??? Amac patronun aleyhine oy kullanmamak ondan sonra biz gk ya yonlendiriyormusuz. Gidecegiz tabi lehimize olan her seye oy verecegiz. Sen niye vermedin??

Sirketi denetlettirmemek icin ugrasiyorsun Cunku memsanin icinde neler dondugu ortaya cikacak. Ve bu patronunun ve senin isine gelmeyecek...

Doktor git kumda oyna... Biz ky olarak zaten hukuki olan butun haklarimizi ariyor. Ve sirketin seffaf olarak bilgi vermesini saglamaya calisiyoruz. Biz hakkimizin pesindeyiz sen neyin pesindesin...

5. Sayın belgeli ve bilgili hoca!!!

Birgün çarpılırsan nedeni???

Memsa nın 2 genel kurul tutanaklarını kelime kelime okumadığındandır!!!

Bi oku !!! İlk GK son madesiyle oku ki buralarda sallama!!! Son GK ilk sayfasını oku!!! Sonra gel ben yalan yazdım de çık özür dile!!!

6. KERVAN 2017 ilk 3 aylık tablosunda da MAHKEME ATANDIĞI var mı bi bak hangi sayfalarda yazdığını iyi bilirsin!!!

7. Yahu basmıyor ki!!!

Sende versen bende versem , yönetim kuruluda verse MAHKEMEYE!!!

Bakırköy adliyensindeki 6 ADET OLAN TİCARET MAHKEMESİ nden biri bakacak isteğe!!!

Ben verince hakim başka şirket verirse başka BAĞIMSIZ DENETÇİ mi atıyacak!!! Yoksa önündeki LİSTEDE hangi şirketler varsa onu seçecek!!! Bakıyorum MAHKEMELERİ de küçük görmeye başladın!!! Danıştay hakimleri ÇAĞRI yok diyince onlarıda küçük gördüğün gibi!!! Senin gibi belgeli adamın dediği çıkmadı , FAİZ de sıfır dediler diye

8. Doktorum... Diyorum ki sen vermez sirket verirse yine sirketin yonetim kurulunun sectigini mahkeme onayliyor... Bak 2014 kervan dun paylastim...

Madem sirkete sectirecektiniz gk niye secmeyerek patronun elini guclendirdiniz...

Stretejik hata... Bunu da burada ovunerek biz secmedik deme... Bunu dersen biz de iyi halt etmissin. Kim sirketin denetlenmesini istemez diye sorariz.

Ama hem sirketin yk sectigi denetim firmasini gk da kabul etme... Hem yine sirketin yk nun sectigi denetleme firmasini mahkeme tarafindan atansin bu nasil bir tezattir.

Bunun icin de dedim ki madem sirketin sectigi denetim firmasini istemiyorsun git sen mahkemeye ver yoksa degisen bir sey olmayacak dedim...

Sadece havanda su dovmus, patronun ekmegine yag surerek tahtayi kapattirmis olursunuz dedim.

Patronunuz da bunu kullanir dedim. Dedigim gibi de oldu cancagazim... Laf dinle biraz

Sayfa 167/964 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •