Onemli Gunler Banner
Sayfa 9/140 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1114 madde; 65 - 72 arası.

Konu: KMPUR - Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş.

zamanın gelmedımı..221. sıraya gelmişsin..ıso 500 de
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Dolaşımdakı pay 26 milyona düşmüş .Ne yapıyor bu amcalar .!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

halka arzda 33 mılyon olan senet sayısı şuan ıtıbarıyle 26.754.517 lot olmuş..6milyon 250 bın lot yakmışlar..

ilgınç..

dağıtılabılır karın %50 sini dağıtma taahutlerı var..iyi bır temettu şirketı olabılır..

kısa vadede macera arayanlar bulaşmasın dıyorlar..kısa vadede pek bırşey kazandırmayız dedıler kendılerı..

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    halka arzda 33 mılyon olan senet sayısı şuan ıtıbarıyle 26.754.517 lot olmuş..6milyon 250 bın lot yakmışlar..

ilgınç..

Nasıl oluyor?

Alıntı Originally Posted by TRADERSAFARİ Yazıyı Oku
    Nasıl oluyor?
    şirket sahiplerı almış,yakmadan kastım oydu..dolaşımdakı lot sayısı düşmüş.

bence son zamanlarda yapılan halka arzlarda en ıyılerden bıri..ve prımsız..patron malım degerli diyip sureklı dolaşımdakı payı azaltıyor.

yatrımcı dostu olabılecek bır şirket goruntusu var..gecen yılkı karından bıle mevcut fıyata gore yuzde dort temettu verımlılığ var.1.12 kuruş net 22 hazıranda hıssedarlarına dağıtacak.

kısa vadede zengın etmez ama bu şirketı tutanlar kaybetmez bence..her yıl verdığı temettu artarak devm edeceğe benzıyor..

önümüzdeki yıl 2 tl vermesı içten bıle değil..

2021 de 316 mılyon kar etmış şirket. karının 1/3 unden fazlasını dağıtıyor.bu sene ilk çeyrekte 174 mılyon karı var.çok rahat yıllkta gecen seneyı ıkıye katlar buda aşağı yukarı 2.5 tl gıbı bır temettuye denk gelır..

8. Patron dün de alım yapmış.

Sayfa 9/140 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •