Sayfa 16/64 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 511 madde; 121 - 128 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1. Batan geminin malları desek olmaz, gemi gayet iyi yüzüyor.

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by veysi89 Yazıyı Oku
    an itibariyle 4 liraya düştü bölünmemiş fiyatıyla 7.60 yani iki sene önceki fiyatında..altı gündür aralıksız düşüyor...iyice çöp haline geldi..
    düşsün bakalım belki birgün para kazanmak isterler..para kazanmak istemiyorlar demek ki dertleri başka.

2 yıldır dmsas da kazanan yok..%100 yapsa bile kazanmış sayılmayız..

4. 0.2 cent gelmesi lazım ordan ne var ne yok yapıştırrrrr

togg tedarikçisi olursan belki gidersin....hissede hiçbir aksiyon olmuyor sanki borsada değil..

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    togg tedarikçisi olursan belki gidersin....hissede hiçbir aksiyon olmuyor sanki borsada değil..
    bizim zamanında bu aptal kağıda yaptığımız yatırım tamamen çöpe yatırım olmuş. daha önce de söylemiştim bu kağıda yatırım yapacağımıza gübre alsaydık daha çok para kazanırdık. şu anda dolar bazında yaptığım yatırım yarıya düştü. altın, g.menkul ve enflasyonu söylemiyorum bile..başka kağıtlardan biraz toparladım.

Alıntı Originally Posted by veysi89 Yazıyı Oku
    bizim zamanında bu aptal kağıda yaptığımız yatırım tamamen çöpe yatırım olmuş. daha önce de söylemiştim bu kağıda yatırım yapacağımıza gübre alsaydık daha çok para kazanırdık. şu anda dolar bazında yaptığım yatırım yarıya düştü. altın, g.menkul ve enflasyonu söylemiyorum bile..başka kağıtlardan biraz toparladım.
    onuda gördük hemde 10 yıl tutarak...10 yıl gubrf tuttum 3 tl maliyet 80 bin lot...10 yıl sonunda sinirle sattım 4 tl den sonra hisse 110 tl yi gördü 1.5 yıl içinde..bu işler nasip işi birazda..

8. mantıksız hareketler bdlsz ver onu dahi kullanma çok ilginç.
    "PARA KONUŞUNCA,DOĞRULUK SUSAR."

Sayfa 16/64 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •