Sayfa 566/1002 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Bugün bistteki o meşhur yukarı sürme kampanyasındaki viop sözleşmelerinin uzlaşma son günü
    Teminat eksikleri tamamlanamazsa önümüzdeki günlerde aracı kurumlar hisseleri satma durumunda kalacaklar.
    Bu olursa baya bir eksye gider bist

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bugün bistteki o meşhur yukarı sürme kampanyasındaki viop sözleşmelerinin uzlaşma son günü
    Teminat eksikleri tamamlanamazsa önümüzdeki günlerde aracı kurumlar hisseleri satma durumunda kalacaklar.
    Satacaksa bugün bitmeyecek mi o iş? Sonraya kalabiliyor mu? Bilmedigim için soruyorum

3.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Satacaksa bugün bitmeyecek mi o iş? Sonraya kalabiliyor mu? Bilmedigim için soruyorum
    viop'la işim olmadığı için net bilmiyorum ama bu gün sonuna kadar süreleri vardır, süre sonunda tamamlamazsa , ancak pazartesi satış başlar

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bugün bistteki o meşhur yukarı sürme kampanyasındaki viop sözleşmelerinin uzlaşma son günü
    Hussler takasbanka geçti diye biliyorum, sorun çözüldü

Benim bir onceki mesajimi okuyabilirsiniz........

Alıntı Originally Posted by serta2 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaslar,

Mevduat eslenigi %23 veya uzeri hangi fonlari onerirsiniz. Onerileriniz icin tesekkur ederim.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Alıntı Originally Posted by serta2 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaslar,

Mevduat eslenigi %23 veya uzeri hangi fonlari onerirsiniz. Onerileriniz icin tesekkur ederim.
    Kie %25 .
    Ppn ve hyv %24 civarı.
    Son düzenleme : paramanya; 03-10-2022 saat: 12:03.

7.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Kie %25 .
    Ppn ve hyv %24 civarı.
    Mevduata karşı tek fon EIB...

8. kie, ppn ve hyv yıllık getirisi %20-22 arası arkadaş o rakamları cuma günkü verilere dayanarak yazmış galiba. eib deseniz mevduatın alternatifi olamaz tamamen riskli enstruman. sabit getirilerde en yüksek getiri njr'de %25,5'a denk. evet ppf kadar yüksek güvenlikli değil ama yılda bir de %1-2 para kaybetmek beni hasta eder diyen insan ruhsal olarak zaten zayıf yapılı demektir devlet garantili mevduattan bile çıkmasın.

bu arada cuma günü parayı nasdaq ve biste geçirerek sağlam dipçilik yapmışız yav: ) bana pek öyle kolay nasibolmazdı böyle şanslar ama bakalım...

Sayfa 566/1002 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •