Sayfa 269/1001 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Benim tahminin botaşın rusya ödemesinin seçim sonrasına ertelenmesi nedeniyle yoksa bu fiyatlarla tutulabileceğini sanmıyorum

YTD.
    O da bir etken..
    KKM etken..
    İhracatçı dövizi bi etken..
    Şirketlere kredi kesilmesi bir etken..
    Döviz alamazsın denilmesi bir etken..

Botaş konusunda ben 2023 de çıkacak denen gazdan..
    Gazı gazla ödeme gibisinden bir fikir olabilir reis in kafasında diye düşünüyorum..

Yonca 0.1 veriyo faizi

Alıntı Originally Posted by Varyemez Amca Yazıyı Oku
    Burgan ON, hem dışarıda kalan tutarı 500USD'den 750USD'ye artırmış, hem de faizi %4'ten kademeli olarak %3'e indirdi.

Yurtdışında faizlerin %4i'lerin üzerine taşındığı bir ortamda, Türkiye'de bankalar döviz mevduat faizlerini gün be gün düşürüyor.

Bunun sonunda bakalım ne olacak...
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Dostum Eurobond forum sayfalarini zahmet edip okursan sen bolca bilgi birikimi de edinebilirsin.......

Alıntı Originally Posted by ogulsev Yazıyı Oku
    Tamam dediginiz gibi sorucagim. Ama forum bu kadar aktif degil. Eurobond konusunda bir yol gosterebilecek birisi varsa cok memnun olurum. Turkiye vatandasiyim ama ikametim yurtdisi. Yani vergi mevzulari da biraz karisik. Yurtdisi hesaplarindan Turkiye bonosunu alamiyorum. Gene Turkiyeden almak zorundayim gibi.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

4. Tv’de amerika ekonomik zorluklar içinde seçime gidiyor diyor.

5. Vakıf bank

Dolar

%3

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    NKOLAY REPO osiki gün ve üzeri benjo'ya % 4.5 fişekliyor. yalnız yılanoğlu'nun alım satım marjı aktifbankta' da açıldı. döviz alımı içün spot çarşı falan ...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

7.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    NKOLAY REPO osiki gün ve üzeri benjo'ya % 4.5 fişekliyor. yalnız yılanoğlu'nun alım satım marjı aktifbankta' da açıldı. döviz alımı içün spot çarşı falan ...
    Hani filmlerde çok sık rastlanılan sahneler vardır. Jönü öldürmek için 3-5 silahlı - sopalı adam saldırır ama ne hikmetse Jön , hiç silah kullanmadan hepsini ipe dizer. İnsanlar döviz alabilme şansını yakalamışlar ve şimdi bu dövizlerin az da olsa nemalanmasını istiyorlar. Lakin inek dana yapsın da danayı da satalım da meselesi . İnek danayı doğururken ölebilir mi , ölebilir. En azından ölmeyeceğinin garantisini veremezler. Yani inek ölecek diye hamile kalmayacak mı ? O zaman eti- sütü nereden bulacağız.

CANLI kalmak için yemek içmek, sevişmek , çoğalmak lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    Nkolay esasında yatırım bankası.
    Oraya yatırılan usd mevduat, 200k tl lik devletin mevduat güvencesi kapsamında mıdır?

Sayfa 269/1001 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •