Sayfa 48/280 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 377 - 384 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Süper haber.Bryat gibi terse yatırmaya çalışmadı.Alman patron başka.Herkese hayırlı olsun

2.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Bence yan çiziyorsunuz sizi ilk defa böyle umutsuz mutsuz gördüm hep olumsuz tavır haber düştüğünden beriBakarsınız Kozal gibi düşeriz.
    Güzel düşünelim güzel olsun inş
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

3. Son derece haklısınız Sayın anzak. Bana göre de cin şişeden çıktı. Bundan sonra herkes sermaye arttırım için pozisyon alır. En azından bu ihtimal çok daha netlik kazandı.
    Dediğiniz gibi hisse sayısı belli ve herbiri kıymetli. Düştükçe alımlar da fazlasıyla gelir diye düşünüyorum.
    Kimse için bir tavsiye içermez. Umarım hayırlısı olur.
     Alıntı Originally Posted by anzak Yazıyı Oku
    Buradaki arkadaşların çoğu Konya'da da var.Zaten yıllardır bekliyoruz biraz daha bekleriz . Bu saatten sonra düşürmeye kalkanın malını elinden alırlar. Neticede yanılmıyorsam 385.000 Lot var diye düşünüyorum. Herkese mutlu yıllar.
    CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Spek zaten buralara taşıdı hisseyi bedelsiz beklentisini kullanarak aşağı yukarı asansör gibi kullanarak bedelsizden çok fazlasını kazanır zaten çok fazla beklentiye girip de hayal kırıklığı yaşamayalım. Sonra uykularımız kaçar psikolojimiz bozulur.... sakin sakin sessiz sessiz takip edelim dillendirmeden........

5.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Ayin 9 unda degil. 10 undan sonrasi icin yonetim kurulu toplanacagi yonunde aralik ayi icin soylenti var. Yaklasik bir ay evvel Konya lar onde iken bir bolumunu satip Bfren e eklemistim hatirlayacaginiz uzere. Tasimaya da devam ediyorum. Guzel hamle yapmisiz. Onumuzdeki gunlerde de insallah soylenti dogru cikar ve tavan serisine baglariz.
    Yonetim kurulu toplanacak soylentisi dogru cikmasada sermaye tavanini bu ay icinde artirdi.

Demekki gelen soylentide dogruluk payi varmis.

Konya dan yapilan takviyelerle tasimaya devam.

Normal sartta 5 tavan olmasini beklerim yalniz bizim spekte oyun bitmez.

Bedelsizin gelmesi yuksek olan zaman araligi dorduncu ceyrek bilanco raporu sonrasi ve genel kurul oncesindeki zaman araligi. Bedelsiz benim sahsi dusuncem belirttigim zaman araliginda gelecek. Miktar olarak ise 120 mil a ilk etapta cikartilmasini bekliyorum. 450 milyonun tamamini kullanmalarini beklemiyorum.

Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Yonetim kurulu toplanacak soylentisi dogru cikmasada sermaye tavanini bu ay icinde artirdi.

Demekki gelen soylentide dogruluk payi varmis.

Konya dan yapilan takviyelerle tasimaya devam.

Normal sartta 5 tavan olmasini beklerim yalniz bizim spekte oyun bitmez.

Bedelsizin gelmesi yuksek olan zaman araligi dorduncu ceyrek bilanco raporu sonrasi ve genel kurul oncesindeki zaman araligi. Bedelsiz benim sahsi dusuncem belirttigim zaman araliginda gelecek. Miktar olarak ise 120 mil a ilk etapta cikartilmasini bekliyorum. 450 milyonun tamamini kullanmalarini beklemiyorum.

Ytd
    Hedef fiyat belirtmeyi unutmusum dun aksamki update imde.

Ocak ayi icinde haberinde etkisi ile 6000 - 8000 araligini gormesini bekliyorum. Muhtemelen 7000 lerde yataya sarip bedelsizi bekleyecektir.

Dun aksam da belirttigim uzere dorduncu ceyrek raporu sonrasi bedelsizi vermesini bekliyorum. Bekledigim miktar 120 milyon civari. Belirttigim oranda gelmesi durumunda ilk hedefi 18000 olacaktir. Maksimum pik seklinde 25000 gorebiliriz. Bolunmeye 18-25 araliginda gireriz muhtemelen. Tabi bu senaryo bedelsiz vermesi durumundaki cok yuksek ihtimallede verecektir. Cunku bu yil diger yillardan farkli olarak 2023 te enflasyon muhasebesi isin icine giriyor. Yil sonuna kadar firmayi sermaye artimina zorluyor devlet eliyle. Bu bakimdan yil sonunu beklemeden kisa zaman icerisinde yapacagini dusunuyorum.

Bu arada bazi is bilmeyen arkadaslar twiterda ve bilimum platformlarda gelen sermaye tavan uzatimini kotulemisler. 10 mil dan 450 milyona cikmis. Bedelsizin ilk adimi atilmis. Derdiniz nedir sizin. 50 kusur milyon lotluk Kozal la neyini karsilastiriyorsunuz. Zaten icerden haber alinip 55 lerden kagit 650 lere geldi bedelsizi oncesi. Milyon milyon lotuda cabasi arti devlet hissesi. Keza bryat in sermaye tavani 100 mil du, 100 mil olarak uzatildi. Miktar degismemesi de dususunde etkili oldu. Bryat ta da ky yi terste birakip tavani bir defaya mahsus delip bedelsiz verme ihtimali hala var.

Sakin ha sakin Bryat ve Kozal ile karsilastiranlara kanip malinizi kaptirmayin.

Yazdiklarim umarim sizlere yol gosterici olmustur. Yararlanip para kazaniyorsaniz ne mutlu bana.

Not: Bir notta spege duseyim. Konya daki agirligimi sitede de iki ay once yazdigim uzere azaltip iki yildir tasidigim Bfren lerdeki lot sayimi iki katina cikarmistim. An itibari ile dolasimdaki lotun 0.3% civari sepetimde. Senin kafana bunlari 20 bin civari cakacagim. O bakimdan 20 binlere kadar rahat rahat goturebilirsin. O fiyatlara kadar en azindan ky tarafinda benden sana zarar gelmez.

Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    sermaye tavanını ben 750 m beklıyordum, 450 gelmiBu sermaye tavanı artar artmasınada umarım sımdılerde artmaz. Kozal bedelsizi şuan için bizi etkileyecektir.
    Hissenin yönü elbetteki yukarı bedelasizi ne zaman verir? eskisinden daha yakın oldugunu düşünüyorum
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    sermaye tavanını ben 750 m beklıyordum, 450 gelmiBu sermaye tavanı artar artmasınada umarım sımdılerde artmaz. Kozal bedelsizi şuan için bizi etkileyecektir.
    Hissenin yönü elbetteki yukarı bedelasizi ne zaman verir? eskisinden daha yakın oldugunu düşünüyorum
    Bedelsiz hareketınin içini dolduracak haberlerede ihtiyacımız olacaktır. Mükemmelk br bilanmço elektrıklı araçlara yapılacak fren sıstemlerı ıle alakalı brıfıngler farklı fırmalarla yapılacak anlasmalar vsvs
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Sayfa 48/280 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •