Sayfa 136/280 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 2239 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. egeen gk da bişey çıkmadı. bugün de konya gk var sanırım onda da bişey çıkmayacak gibi. kaldı bfren gk ama daha tarih bile belli değil. daha ne kadar süründürecekler acaba.

2. Şirkete mesaj attım. Dosya hazırlıları devam ediyormuş. Hazırlanınca KAP ile genel kurul tarihini bildireceklermiş.

3.  Alıntı Originally Posted by kaancan60 Yazıyı Oku
    egeen gk da bişey çıkmadı. bugün de konya gk var sanırım onda da bişey çıkmayacak gibi. kaldı bfren gk ama daha tarih bile belli değil. daha ne kadar süründürecekler acaba.
    sn mercek2 ve joker16 gk tarihini gecikmesi acaba iyi birşeyler planlamaları olabilirmi, kendimizi sevindirme yolu neyapalım, çok sıkıcı geçiyor, hareket olmayınca, işlem hacmide düşük

4. Ne Konya ne egeen
    Kaldı bfren
    Genel kurul sonucunda

5.  Alıntı Originally Posted by kincecik Yazıyı Oku
    sn mercek2 ve joker16 gk tarihini gecikmesi acaba iyi birşeyler planlamaları olabilirmi, kendimizi sevindirme yolu neyapalım, çok sıkıcı geçiyor, hareket olmayınca, işlem hacmide düşük
    benim borsadan eylül ekime kadar bir beklentim kalmadı bazan düşerse alıp %2-3 le hisselerde hareket yapıyorum bfren ve birazcık da egeen hariç o sandıkta kar mı ediyorum yok aslında kasaya çalış dur benimkisi bu iktidar ülkeyi mahvetti gitmeden de bu ekonomi felan düzelmez gelenin işi de çok zor baksanıza cuma olanlara sanki bakkal dükkanı çalıştırıyor reisleri benim degil hiç olmadı goya emeklilerin maaşını 5500 den 7500 e çıkarttı bayram ikramiyesi diye sordu gazeteciler bir bilgim yok dedi açıklayıcı ve bir saat sonra reislerine danıştı hadi onu da 2000 bari yapalım diye lütfetti hesap kitap ne gezsin ben yaptım oldu dercesine ülkenin çivisini çıkarttı bu ekonomist geçinen zat.
    piyasa testere olmuş habire yontuyor ve yonttukça küçülüyoruz kıtım kıtım talaş misali
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. 1 nisanda 3 aylık bilançolar gelecek ve hala genel kurul tarihi bile belli değil bir şeylerin hazırlığı yapılıyor ama dur bakalım konya ve egeen fos çıktı kala kala umudumuz bfren kaldı

7.  Alıntı Originally Posted by kincecik Yazıyı Oku
    Hocam ben halen olumlu taraftayim. Umidimi de koruyorum. Hatta icimden gecen de gk tarihi ilaniyla birlikte haberin düşmesi. tabii haber duserse bile bolunme oranı da onemli.. artik daha da geciktirmizler heralde genel kurul cagrisini.bekliyoruz az kaldi.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

8.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    Hocam ben halen olumlu taraftayim. Umidimi de koruyorum. Hatta icimden gecen de gk tarihi ilaniyla birlikte haberin düşmesi. tabii haber duserse bile bolunme oranı da onemli.. artik daha da geciktirmizler heralde genel kurul cagrisini.bekliyoruz az kaldi.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Joker seninle bu konuda hem fikiriz. Ikisinin ayni anda gelecegi yada haberin gk dan iki hafta sonra dusecegi konusunda.

Oran olarak teyite muhtac bilgi duyumuma gore yuzde 1250 bedelsiz, yuzde 30 bedelli gibi bi oranki bence bu sekilde gelirse negatif yansir fiyatlamaya.

Ytd

Sayfa 136/280 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •