Sayfa 469/503 İlkİlk ... 369419459467468469470471479 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Günlükte yükselen trende girdi ama adamın gördüğüm kadarıyla GAP sıkıntısı var. 8.78 tamam da 8 GAP ine giderse uğraş dur
     Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    ayşe tatile mi çıktı dağa mı çıktı bilmiyorum
    ama şu bir gerçek 9 üzerinde bile kalamadı
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. şu hisseye inatla girenleri tebrik ediyorum gerçekten 3yıl önce 3008 parasıyla girdim hala aynı yerde duruyoruz araba 10 a katladı.burda yorum yapanlara uöacak,kaçacak,yok beklenti üstü yükselişe geçti,yok mal sattı yok bilmem ne bu adamın 3-5 yılda sadece bizden kazandığı para bile torununun torununa yeter, inat etmeyip çekseydim sadece arzlara girsem yeterdi.ha bundan sonra ok alttan aldım yok üstten sattım felanda yapmıyacağım ortalama düşürme felan derdimde yok kuruş yatırmam bu hisseye bana göre geldiği 1-2 li seviyelere aha yükselecek aha bu sefer uçacak diye diye çaktırmadan düşüp gidecek.bunları yazarken elimde baya baya hissesi var onlarıda hatıra diye çocuklara vasiyet bırakacağım bakın ve aynı hatayı yapmayın diye. yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir yanıma yoldaş olmak isteyen buyursun gelsin.

Bir-kac sayfa yukarıda söyle yazmisim

''Bu yolda yalnız değilmişim.

Ne yazık...

3 yil sonra 800 tl lerde olursak da

Ne güzel, Çok kişiyle kazanmışız diyelim''

Iki gün önce de umudum yine tükenmiş, MG Allah seni bildiği gibi yapsın diye yazmışım.

Oyumu CHP ye vermek için çok fazla nedenim var. Bunlardan biri de hırsıza, yolsuza belki hesap soracağını açıklaması...
    Olur mu bilmem ama en azından
    BU IHTIMALI BILE SEVIYORUM

Alıntı Originally Posted by dr_karizma Yazıyı Oku
    şu hisseye inatla girenleri tebrik ediyorum gerçekten 3yıl önce 3008 parasıyla girdim hala aynı yerde duruyoruz araba 10 a katladı.burda yorum yapanlara uöacak,kaçacak,yok beklenti üstü yükselişe geçti,yok mal sattı yok bilmem ne bu adamın 3-5 yılda sadece bizden kazandığı para bile torununun torununa yeter, inat etmeyip çekseydim sadece arzlara girsem yeterdi.ha bundan sonra ok alttan aldım yok üstten sattım felanda yapmıyacağım ortalama düşürme felan derdimde yok kuruş yatırmam bu hisseye bana göre geldiği 1-2 li seviyelere aha yükselecek aha bu sefer uçacak diye diye çaktırmadan düşüp gidecek.bunları yazarken elimde baya baya hissesi var onlarıda hatıra diye çocuklara vasiyet bırakacağım bakın ve aynı hatayı yapmayın diye. yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir yanıma yoldaş olmak isteyen buyursun gelsin.
    SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    ayşe tatile mi çıktı dağa mı çıktı bilmiyorum
    ama şu bir gerçek 9 üzerinde bile kalamadı
    ayşe dağa çıkmış maalesef
    üstelik keçi sütü içirmişler ağzı burnu hep süt
    şimdi hep dağa çıkmak ister bu

5. Eskiden kulyutar hayalleri vardı yazar dururdu , azda olsa moral olurdu oda ümidini yitirdi belliki yazmaz oldu

Bu hisseden cacık olurda bu adamdan bi bk olmaz tahtasına hayrı olmayanın kendine ne hayrı olur ki...

Git gapını al 8 de bekliyor olacağım seni gene orada 9.50 lerden gelen param ile

Koşar adım olmasa da yonu 8 e doğru sanki.
    Allah bildiği gibi yapsın bunları...
    Ya da daha kötüsünü

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

kızkardeşi karanlıkta iyi atak yaptı
    ona bakıp örnek alsın biraz
    biri karanlığı sever biri dağa çıkmayı

8. Genel kurul da 280 milyon lira kar var. Bunu dagitmazlar demiştik. 35 milyon lira kanuni kar dahitim miktarı var. Onu da dagitmazlar demiştik. A1 kapitale cash oara lazım ki daha çok kazansın.

18 Mayıs genel kurul toplantısı...

Yatırım yapmak için kar dağıtmayacağım demiş, lakin mevcut yatırım daha hizmete girmedi ki... Tekrar bir yatırım mı düşünüyorsun patron?

İhalesiz iş alması, piyasada tek olduğuna işaret. 8 adet cihaz da sattık .

Genz de ki payımızı da satsak iyi olurdu. %10 pay iyi para yazar.

Şirket ne üretecek, işte bu önemli

Bizi enzimden başkası kurtaramaz

Bir gün enzim üreteceğiz... Buna inanıyorum ve o günü bekliyorum

Gerisi teferruat
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

Sayfa 469/503 İlkİlk ... 369419459467468469470471479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •