Sayfa 6/13 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
Arama sonucu : 98 madde; 41 - 48 arası.

Konu: VAKBN - Vakıflar Bankası

Alıntı Originally Posted by lokum Yazıyı Oku
    Kıymetli arkadaşım, tahmini hedefiniz nedir? paylaşmanız da bir sakıncası yok ise yazarsanız sevinirim.
    Selam. Bana sorduysanız fiyat hedefim yok tarih hedefim var. Mayısın sonu. Ben basit düşünüyorum. 2018 de geldiklerinde 2 dolarmış. 14 Mayıs'ta gittikleri kesinleşirse hisse için yeni fiyatlama yapılır. Şu anda 40 cent. Muhalifim umutluyum.

Bas abim bas. ben paçal yapıp kendimi sıkıştırmam ama sen sıkışıcaksın mayısın ortasında seçim var.

VAKBN son 20 dk takası, Vakıf Yatırım 5.1 milyon geri alım yaparak devre kestikten sonra 40 kademe yukarı taşıdı,

Alıntı Originally Posted by squidward Yazıyı Oku
    Selam. Bana sorduysanız fiyat hedefim yok tarih hedefim var. Mayısın sonu. Ben basit düşünüyorum. 2018 de geldiklerinde 2 dolarmış. 14 Mayıs'ta gittikleri kesinleşirse hisse için yeni fiyatlama yapılır. Şu anda 40 cent. Muhalifim umutluyum.
    sen muhalif olmaya devam et de
    bu muhalefetle dediğin çok zor

5.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Yaklaşık 3 milyon lot almışlar...

Toplam 65 milyon lot...
    Harcanan para 405 milyon TL...

Rakamlar yuvarlanmışTIR....

5.8 milyon geri almışlar, 6 ya yuvarladım... Kabaca 50 milyon TL harcamışlar...

Toplam 71 milyon lot...
    Harcanan para 455 milyon TL...

Rakamlar yuvarlanmışTIR....
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Son günlerde birileri inatla diğer bankalardan daha fazla düşürmüştü tommiks geldi hepsini vurdu.😁😁

Nooldu len hem sattıramadınız hemde akşam akşam esas oğlandan dayak yediniz. Afiyet olsun

8. Madem sende düşeceksin, bari güzel bir müzik eşliğinde düş...

https://youtu.be/8jvCDVp1das
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sayfa 6/13 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •