Sayfa 473/503 İlkİlk ... 373423463471472473474475483 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Siz beş i bekleyin beklemeyin diyor muyum? Sizin hedef vermeniz batacak algısı değil mi?
     Alıntı Originally Posted by dr_karizma Yazıyı Oku
    yüzde beş demiştim ya yukarda yüzde 7yi geçti siz konuştuğunuzdan beri düşüş.ama bu hafta uçacak bekliyoruz çünkü siz öyle dediniz.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Siz beş i bekleyin beklemeyin diyor muyum? Sizin hedef vermeniz batacak algısı değil mi?

ben hedef vermiyorum düşecek olsada vermem zaten elimde yüklü kağıt var.ama asla millet girsin diyede uçacak kaçacak demem milletin ahını alacak değilim.siz haftaya uçacak demişsini bende nerden biliyorsun bu yılki 5.63 fiyatına geri gitmediğini diye size soru soruyorum.ama bu yazışmalardan aldım cevabıımı zaten tşk ederim.burdan tekrar yazıyorum burada ben dahil hiç kimsenin yorumlarına güvenip alım satım yapmasın kimse lütfen

3. Millet girmesi girmemesi umurumda değil. Benim yazmam ortaya değildir. Kağıdın kendisinedir. Bir bak bakalım alın satın diye yazmış miyim hiç ona gore yorum veya alintila yap. Yüklü kağıdın tanımı size bana göre değişir bunu da bilin. Mevzu viop mevzusudur başka birşey değil.

4. O gün bugün mü? Çift dip formasyonu oluştu sanki...
    Arzı seçim sonrası mı yapar?
    A1 life isim olarak satıldı. Mülkler bizde kaldı.

Coronan çok ekmek yedi şirket, Allah bereket versin

Sırada ne var?

Koskoca iki fabrika var elimizde, ne üreteceğiz
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

5. Bugüne kadar 1 kez al sat yapmadım, hep alıp kenara attım. Kumbara misali
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

6. Rtalb hedefim 105 TL..

Ya nasip...

7.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Rtalb hedefim 105 TL..

Ya nasip...
    yok 1050 yapar bu hızla bence. ya 100 yapacak hisse 7 ye salarmı şuan hissede olup korkudan satacak biri varmı bence yok ozaman amacı küçük yatrırımcıyı korkutup elindeki malı almakmı bence değil burda kalanlar 2 ye düşse bence gene satmaz. peki şimdi 6-7 den alıp giriş yapan adam adam 13-14 e gelirse satmaz mı 100de yüz karla satar tabi pki 13-14 den yeni yatırımcı gelip devam edermi bence etmez. 2 yıldır arz yapamamış bir şirket,ne kar payı veriyor ne birşey,zaten artık kit felan olayıda bitti yeni birşey yaptıklarıda yok neden 105 olacak söylerseniz eğer bende ümitle beklemek istiyorum 3 yıldır beklediğim gibi.

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.yazdıklarıma göre al-tut-sat yapmayınız.

8. Olur mu 105 bilemem

Benim hedef orası..

O gün gelene kadar alım yapmaya devam ederim her ay maaştan kalan para ile

6.50 den alırım, 5.50 den alırım.. 1 liraya düşsün yine alırım

Stratejim sürekli alım yapmak yönünde. Hiç satmadan almaya devam ederim

Sektöre ve şirketin nakit gücüne güveniyorum. Mülkü ve taşınmazı var, masa sandalye şirketi değiliz. O fabrika da kimyasal herşey üretilir

Olursa olur, olmazsa yapacak birşey yok. Başaramadım der sineye çekerim..

Sayfa 473/503 İlkİlk ... 373423463471472473474475483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •