Sayfa 747/836 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797 ... SonSon
Arama sonucu : 6686 madde; 5,969 - 5,976 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    tek lotun yoksa boşuna milletinde kafasını bulandırma hafta içi konuştuk arkadaşımla beraber özellikle panel işine kafamız takılmıştı onlarda dışarıya satmadıklarını şimdilik sadece kendi işlerinde kullandıklarını söylediler öteki fabrikanın yıl sonu ... A lmanya tarafında netleşen henüz bir yer olmadıgı ilettiler...
    Almanya konusu da manipulatif amaçla kullanıldı bence ..tam 8 aydır tek bir gelişme olmaz mi ? Gesan ky yatirimci soyguncusu diye düşünüyorum artık...tüm gelişmeler, tüm kaplar , tüm haberler ve bunun karşılığında ki fiyat hareketleri durumu özetliyor ..İyi ki zamanında vedalasmisim bu hisseden...Herkese iyi hafta sonları...

2. Birkaç zamandır hareketleri çok tahmin edilebilir geliyordu... Cuma günü sabah ani bir gazla 55,05 mi 55,06 mı ne verdim hepsini... sonra 54,00'ten alabildiğim kadarını geri aldım... aldıklarımı 55,45'den verdim bu defa... kapanışa doğru 54,20'den alım yazdım; nasıl oldu anlamadım ama karanlık odada hem ortalama 54,101'den geldi yazdıklarım hem de kapanışında 54,35'ten yaptı... Totalde 401 lot arttırdım ve gelen son maliyetle komisyon dışında 2500 lira civarı da serbest para yarattı... önceki tecrübelerim çekirgenin bu şekilde fazla sıçramayacağını söylüyor ama kağıtlar çıkmazken de portföy büyütebilmek insana kendini iyi hissettiriyor testereye bağladığında ara ara yapmak lazım böyle... gerçi aynısını EREGL'de her gün 4-5 defa yaptığım zamanlarda şımarıklığın tavanına vurduğum bir gün kağıdı 39'a verip 38,5 alım yazmıştım ve 2 saatte 42'ye yapışmasını seyretmek zorunda kalmıştım; o da bir ihtimal tabi...

3. almanyadan ses yok ama depolamalı ges yapmak için eupwr 12 şirket kurup epdk ya lisans başvurusu yapmıştı. birçok firmaya lisans onayı geldi bizimkinde tık yok. bedelsiz ve arz da olduğu gibi hep en son mu sıra gelecek bu şirketin başvurularına ? var mı konu hakkında bilgisi duyumu olan ?

4. Can sıkmaya başladı.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Aman ya çok abarttılar artık, sen ne kadar yükseldinde düşüyosun

6. ben artık gesanın bu fiyatlar dibi oldugunu düşünüyorum ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    ben artık gesanın bu fiyatlar dibi oldugunu düşünüyorum ...
    Dünü yeşil kapatması 50 tl lerin dip olabileceğini gösterebilir. 57 üstünde tutunursa rahatlar. Son bölümde bir obo görüntüsü de var 50 altı sıkıntı. 55-57 üstü güzel. Billet çatır çatır kap atıyor. (Smartg Alfas cwene)Fuara katılmadı mı bu? Hiç mi iş alınmaz. Bu günlerde gelebilecek iyi bi iş tekniğin yönünü de belirler. Bir indikatör de benim. Bende şu ana hisse yok. Ben ne zaman satsam yükselir. Bugün de öyle olabilir. Ytd

8. kim ne derse desin ben gesanın cok degerli bir şirket oldugunu düşünüyorum hızlı çıkışını tam hazmedememiş olabilir ama uzunda cok iyi yerlere gelecektir...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 747/836 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •