Sayfa 195/253 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245 ... SonSon
Arama sonucu : 2024 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Son 1 ayda %50 prim yapmış kağıtta baskımı varmış?

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bugün bist100’de sadece 3 hisse kırmızı kapattı. Alfas, ccola ve mgros. 440 üstünde kalamıyoruz şimdilik, 2 günlük bist rallisine hiç eşlik etmedi.

3. Son bir ayda dolar yüzde kaç gitti ?

4. Anlamsız bir 2 gündü. Yeterince günlükçü döktü. Pazartesi telafi eder inşallah.

5. %25
     Alıntı Originally Posted by B.ymn Yazıyı Oku
    Son bir ayda dolar yüzde kaç gitti ?
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Burada aleyhte yorum yapan arkadaşlar ya kağıtlarını sattılar Alfas ın gidişi canlarını sıkıyor yada gerçekten bilanço okumayı ve sektörün gelecek 5 yılındaki gelişmeyi bilmiyorlar..ALFAS la yola devam..
    Hocam sizin gibi düşünmüyorum ama hisselerimi de satmadım. Her ihtimali değerlendirip kendine en doğru gelen pozisyonun alınması taraftarıyım. Mantar gibi panel üreticisi artıyor her gecen gün, önümüzdeki yıllarda marjların daralcağını tahmin ediyorum. Bu yıl ve 2024 alfas için çok iyi gececek bu yüzden burdayım sonraki seneler için sizinle aynı fikirde değilim.

7. Arz artıyor ancak talepte patladı artık tüm işletmeler büyük konut siteleri dahil lisanssız GES kurabiliyorlar.. ALFAS bu işin öncülerinden ve pazar payı oldukça iyi.. ALFAS ın alternatif yatırım araçlarınada yatırım yaptıklarını biliyoruz..

8. Ben sadece, güneş paneli üretimi ile devam ederse birkaç sene sonra tökezleyeceğini düşünüyorum fakat şirket yönetimini beğeniyorum. Genel kurul toplantısında üretim bantlarını bile bir yıl içinde beş kere değiştirdiklerini söylemişlerdi galiba. Yurtdışı yatırım yapma çabaları, yurtdışı fuarlara katılmaları olumlu hareketler. Bir de enerji depolama işi var fakat o iş tam olarak nasıl bilmiyorum. Şirket enerji üretip depolayıp mı satacak yoksa enerji depolanmasına yarayan bileşenleri mi üretip satacak? Bu konu hakkında bilgisi olan varsa beni aydınlatırsa sevinirim. Öyle ya da böyle yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte bana yönetime güven konusunda bist standartlarında ortalama üstü bir güven veriyor. Bu da gelecekte de yönetimin mutlaka bir şeyler yapabileceğinin sinyallerini veriyor. Bu konu hakkında da yorumunuz varsa okumak isterim. Hepinize hayırlı yatırımlar dilerim.

Sayfa 195/253 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •