Sayfa 90/125 İlkİlk ... 40808889909192100 ... SonSon
Arama sonucu : 994 madde; 713 - 720 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,953
    niye TAVAN oluyorsun ? daha yeterince almadim
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,953
    Gelen KAP nedir ? Faydalimi ? Yoksa negatif bir haber mi ?
    In God We Trust

3. SPK haftalık bülteni -AA

SPK haftalık bülteni

İSTANBUL (AA) - Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Asce Gayrimenkul Yatırım Ortaklığının pay başına 12,60 liradan ilk halka arzını onayladı.

SPK haftalık bültenine göre, kurul Asce Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın pay başına 12,60 liradan ilk halka arzını, Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Araştırma Geliştirme ÜRetim Sanayi ve Ticaret'in 299 milyon 880 bin lira, Seyitler Kimya Sanayi'nin 41 milyon lira tutarındaki bedelsiz sermaye artırımı başvurusunu, Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret'in 700 milyon lira, Sarten Ambalaj Sanayi ve Ticaret'in 100 milyon lira, Kent Finans Faktoring'in 169 milyon 500 bin lira, Global Menkul Değerler'in 300 milyon lira, Tam Finansman Faktoring'in 300 milyon lira, Koç Finansman'ın 500 milyon lira, Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi'nin 1 milyar lira, QNB Finans Yatırım Menkul Değerler'in 1 milyar lira, Nurol Yatırım Bankası'nın 2 milyar lira, Arçelik'in 500 milyon dolar tutarındaki borçlanma aracı ihracı başvurusunu onayladı.

Kurul, Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret paylarında gerçekleştirilen işlemlerle ilgili olarak 3 gerçek kişiye 466 bin 701 lira, Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ'nin 1 Ocak 2021-31 Aralık 2021 hesap dönemine ait finansal tablolarına ilişkin yapılan inceleme sonucunda şirkete 51 bin 236 lira idari para cezası uygulanmasını kararlaştırdı.

"Phase Forex", "GKM Forex", "GKM FX", ve "Truva FX", "Liberal FX" ve "ZES Forex" uzantılı internet sitelerinin içerik sağlayıcıları ve 10 gerçek kişi hakkında suç duyurusunda bulunulmasına karar veren SPK, Türkiye'de yerleşik kişilere yönelik olarak internet aracılığıyla yurt dışında kaldıraçlı işlem yaptırıldığı belirlenen 31 internet sitesine erişimin engellenmesi için gerekli hukuki işlemlerin yapılmasını kararlaştırdı.

Kurul, Ülker Bisküvi Sanayi tarafından Biskot Bisküvi Gıda Sanayi ve Ticaret ve Ülker Çikolata Sanayi'nin 31 Aralık 2022 tarihli finansal tabloları esas alınarak tasfiyesiz infisah yoluyla devralınması suretiyle gerçekleştirilecek birleşme için hazırlanan duyuru metnine onay verilmesine ve Ülker Bisküvi'nin esas sözleşmesinin Şirketin Sermayesi başlıklı 7 nci maddesinde yapılacak değişikliğe ilişkin tadil metnine uygun görüş verilmesi taleplerinin olumlu karşılanmasına karar verdi.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,953
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    SPK haftalık bülteni -AA

SPK haftalık bülteni

İSTANBUL (AA) - Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Asce Gayrimenkul Yatırım Ortaklığının pay başına 12,60 liradan ilk halka arzını onayladı.

SPK haftalık bültenine göre, kurul Asce Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın pay başına 12,60 liradan ilk halka arzını, Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Araştırma Geliştirme ÜRetim Sanayi ve Ticaret'in 299 milyon 880 bin lira, Seyitler Kimya Sanayi'nin 41 milyon lira tutarındaki bedelsiz sermaye artırımı başvurusunu, Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret'in 700 milyon lira, Sarten Ambalaj Sanayi ve Ticaret'in 100 milyon lira, Kent Finans Faktoring'in 169 milyon 500 bin lira, Global Menkul Değerler'in 300 milyon lira, Tam Finansman Faktoring'in 300 milyon lira, Koç Finansman'ın 500 milyon lira, Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi'nin 1 milyar lira, QNB Finans Yatırım Menkul Değerler'in 1 milyar lira, Nurol Yatırım Bankası'nın 2 milyar lira, Arçelik'in 500 milyon dolar tutarındaki borçlanma aracı ihracı başvurusunu onayladı.

Kurul, Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret paylarında gerçekleştirilen işlemlerle ilgili olarak 3 gerçek kişiye 466 bin 701 lira, Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ'nin 1 Ocak 2021-31 Aralık 2021 hesap dönemine ait finansal tablolarına ilişkin yapılan inceleme sonucunda şirkete 51 bin 236 lira idari para cezası uygulanmasını kararlaştırdı.

"Phase Forex", "GKM Forex", "GKM FX", ve "Truva FX", "Liberal FX" ve "ZES Forex" uzantılı internet sitelerinin içerik sağlayıcıları ve 10 gerçek kişi hakkında suç duyurusunda bulunulmasına karar veren SPK, Türkiye'de yerleşik kişilere yönelik olarak internet aracılığıyla yurt dışında kaldıraçlı işlem yaptırıldığı belirlenen 31 internet sitesine erişimin engellenmesi için gerekli hukuki işlemlerin yapılmasını kararlaştırdı.

Kurul, Ülker Bisküvi Sanayi tarafından Biskot Bisküvi Gıda Sanayi ve Ticaret ve Ülker Çikolata Sanayi'nin 31 Aralık 2022 tarihli finansal tabloları esas alınarak tasfiyesiz infisah yoluyla devralınması suretiyle gerçekleştirilecek birleşme için hazırlanan duyuru metnine onay verilmesine ve Ülker Bisküvi'nin esas sözleşmesinin Şirketin Sermayesi başlıklı 7 nci maddesinde yapılacak değişikliğe ilişkin tadil metnine uygun görüş verilmesi taleplerinin olumlu karşılanmasına karar verdi.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    peki dostum bu kap la artarmiyiz ? yoksa dusermiyiz ?

benim cozemedigim nokta bu

diyecen ki sermayesi artimis, sirket buyumus, pozitif bisey ammma iste oyle olmuyor
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,953
    KAP

Şirketimizin 2.000.000.000 TL tutarındaki kayıtlı sermaye tavanı dahilinde, 306.000.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin, tamamı iç kaynaklardan karşılanmak üzere %98 oranında, 299.880.000 TL artırılarak 605.880.000 TL'ye yükseltilmesine ilişkin Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)'na yapmış olduğumuz başvurunun onaylandığı, SPK'nın 20.07.2023 tarih ve 2023/41 sayılı bülteni ile kamuya duyurulmuştur.

%98 bedelsiz pay alma hakkı kullanımına ilişkin süreçler ayrıca duyurulacaktır.

Saygılarımızla,
    In God We Trust

6. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,953
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Toggun smartla alakasi nedir dostum ?
    In God We Trust

8. Cuma gününü 115.60 tavan fiyattan kapatan ve bugün 09.55 de 121 den açan smartg hissesine saat 09.57 de 126 liradan alış emri girdim. Yüksek fiyattan alış emri girmemin nedeni saat 10 dan sonra sert yukarı yaparsa mutlaka alış emrimin gerçekleşmesini istediğim içindi. Nasıl olsa 126 dan daha düşük bir fiyattan alırım diye hayal ediyordum. Saat 10 da işlemler başladıktan sonra 121 ve 122 li fiyatlardan bir sürü işlem olmasına rağmen benim emir ta ki fiyat 126 olunca gerçekleşti. Daha düşük fiyattan neden alamadığımı anlayamadım. Sırf denemek için başka bir hissede benzer bir alış emri girdim. O hissede tahmin ettiğim gibi verdiğim alış emrinin çok daha altında alışım gerçekleşti. Smartg de neden 122,123 lerden değilde verdiğim emir olan 126 dan alabildiğimi anlayamadım. Cevabını bilen birisi açıklarsa sevinirim. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 90/125 İlkİlk ... 40808889909192100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •