Sayfa 29/59 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon
Arama sonucu : 466 madde; 225 - 232 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Geliyoruz yavaş yavaş ...çok ta zaman yok ,biraz hızlanmak gerekebilir...
    Saygılar bol kazançlar
    Sıkıntı yok dostum 2 yildir yatiyoruz biraz koşmak iyi gelecektir.
    Saygilar bizden

2. Gedza topiği değerli paydaşların içten ,güzel ve saygılı paylaşımları ile ayrı bir güzel idi ve o çizgisini de hiç kaybetmedi , burada sizin payınız da büyük sn kuluçka .
    Gedzanın yolculuğunda yolda pişmaniye ikramı olmuştu sonrasında bi ıslama köfte yiyememiştik olaki kaptan bi yiyelim bakalım derse yer olarak İsmail demi mustafa damı yeriz sizin tavsiyeniz önemli eğer benim gibi ara sora o eski tadı bulabilmek için gedza forumuna göz atıyorlarsa . Sn:umk , Sn: 34jose34 ,sn:elliot41 paydaşlarımıza da selam
    Saygılarımla …

Alıntı Originally Posted by Buço Yazıyı Oku
    Gedza topiği değerli paydaşların içten ,güzel ve saygılı paylaşımları ile ayrı bir güzel idi ve o çizgisini de hiç kaybetmedi , burada sizin payınız da büyük sn kuluçka .
    Gedzanın yolculuğunda yolda pişmaniye ikramı olmuştu sonrasında bi ıslama köfte yiyememiştik olaki kaptan bi yiyelim bakalım derse yer olarak İsmail demi mustafa damı yeriz sizin tavsiyeniz önemli eğer benim gibi ara sora o eski tadı bulabilmek için gedza forumuna göz atıyorlarsa . Sn:umk , Sn: 34jose34 ,sn:elliot41 paydaşlarımıza da selam
    Saygılarımla …
    Buço kardesim,seninde bildigin gibi mayis basinda sakaryadan ev aldim istanbulu terk ettim. Dolayisi ile pismaniye senden (41) islama kofte (54)benden olsun insallah.
    Ziyafete saydigin arkadaslarin yaninda kalav dostumuzuda cagirmazsak eksik kaliriz.
    Kaptana selamlar.
    Herkese bol kazanclar.

4. Pişmaniye işi bende sn .kuluçka 👍

5. Kotu bilanco havasi mi vermeye çalışıyor yoksa birileri bilanco kotu gelecek haber aldi da onden mi veriyorlar anlamadim gitti saat 17.45 te vergi beyannemesi gelirse de şaşırmayalim gecen sene böyle yapmıştı

6. Güzel bilanço, teknik daha iyi ...Gedza cılara hayırlı olsun.
    Saygılar bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

7. Ben pişmaniyeleri hazırlayım bari, kaptan kuzey Marmara’yı kullanırsa daha kısa zamanda varır buraya

8. ESKI DOSTLARA SELAMLAR AKCAYDAN.
    KABACA 61.MILYON KAR GEDOS .UN YILI OLACAK
    BU GUN ASAGI BASIP MAL ALDILAR
    BEKLIYEN CORBAYI ICECEK.KALAV DOSTUM SEN GEDZA TOPIGINDE YAZ P.KART BIR GUN NASIL OLSA IPINI KOPARACAK.I000 ADET COP SEPWTINE ATTIK .SIMDILERDE ANA ALTER GEDZA.VE PERGOMON.SAGLICAKLA KALIN DOSTLAR.ytd

Sayfa 29/59 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •