Onemli Gunler Banner
Sayfa 27/1012 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 209 - 216 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    sonrada gümüş toplayacam diyordu

GÜMÜŞ didiğin bildiğin düz zeytinyağı tenekesi...

zeytinyağı tenekesini al, git furdacıya sat daha çok kazanırsın
    Dayu nerdesin.... hayırdır sesin çıkmıyor.....İki hafta önce Ankarada bir hafta kaldım....her neyse....gümüş ons yorumunu merak ediyorum.....

2.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Mert ağabey görevinizde başarılar dilerim,iyi gecceler..
    Teşekkürler ,sevgiler

Yalnız ben Sevgili Ayasofya nın bu kadar İngilizce kıtlığını tahmin etmemiştim

https://www.youtube.com/watch?v=PqmdbmhhVyw

Tüm dostlarıma tekrar huzurlu geceler

https://www.hisse.net/topluluk/showt...=57290&page=19
    Hayat hoş gerisi boş

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    kulağı delik ve sistemi yöneten bu haberi daha önceden zaten biliyordur onların aldığı pozisyon yarın tabelayı belirler bence
    Sevgili Sindoma, etilen nafta makası geçen hafta haftalık 22.5% azalmış, 85 Usd.
    Veri bugün açıklanıyor. 2. çeyrek ortalama 282 Usd.
    Yani rezalet. Ama tahta 5% yukarıda.
    Keza geçen gün imayla karışık sevgili Emre ile Hektaş için sayfada yazışmıştık acaba akşama sabaha ne haber gelecek diye.
    Velhasılı artık iş şirazesinden çıktı ama herkes duruma alıştı ki bir aksiyon yok.
    Dediğin gibi bilen biliyor bilmeyen de sonradan oyuna dahil olmaya çalışıyor.
    Hoş Petkm haberi bilinmez birşey değil ama yapılan işlemler ve işlemlerin olduğu gün enteresan.
    Umarım Petkim de yeni bir sayfa açılır.
    Bol şans.

4. Hale bakın. Yeni sayfa daha sabah açıldı 27 sayfayı doldurmuşsunuz. 24 saate kadar da kesin ikiye katlar bu sayı. Bende samanlıkta iğne arar gibi işe yarar bi bilgi edinir miyim diye o sayfan oraya geçip duruyorum. Sonuç hüsran.
    İyi eelenceler size.

5. Best Regards. Yazmayı unutmuşum.

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Dayu nerdesin.... hayırdır sesin çıkmıyor.....İki hafta önce Ankarada bir hafta kaldım....her neyse....gümüş ons yorumunu merak ediyorum.....
    buraya yazmaya uğraşırken, scalp leri kaçırıyorum diye seans saatlerinde girmiyorum

GÜMÜŞ... yazdıkya hurdacıya git diye

ona hiç bulaştırma beni.. altın neyse onda teknik işliyor ama gümüş hiç takip etmediğim birşey

NOT: haftalık baktım göz ucu ile... 2020 den bu yana, 4 yıl.. grafik altının tıpa tıp aynısı gibime geldi

uğraşma...

illede uğraşacam diyorsan.. git ALTIN la uğraş, aynı değişen hiçbirşeyleri yok

7.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Sevgili Sindoma, etilen nafta makası geçen hafta haftalık 22.5% azalmış, 85 Usd.
    Veri bugün açıklanıyor. 2. çeyrek ortalama 282 Usd.
    Yani rezalet. Ama tahta 5% yukarıda.
    Keza geçen gün imayla karışık sevgili Emre ile Hektaş için sayfada yazışmıştık acaba akşama sabaha ne haber gelecek diye.
    Velhasılı artık iş şirazesinden çıktı ama herkes duruma alıştı ki bir aksiyon yok.
    Dediğin gibi bilen biliyor bilmeyen de sonradan oyuna dahil olmaya çalışıyor.
    Hoş Petkm haberi bilinmez birşey değil ama yapılan işlemler ve işlemlerin olduğu gün enteresan.
    Umarım Petkim de yeni bir sayfa açılır.
    Bol şans.
    Ben tuprs cıyım zined işim olmaz azeri spor olduğu sürece
    FORMASYON AVCISI -53

8. Petkim de o at hırsızları varken ben 1 lot almam...
    Onlar kimseye para kazandırmaz. Kazandırmadılar da..
    Hisssenin temeli de güçlü değil zaten...

Sayfa 27/1012 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •