Sayfa 56/151 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon
Arama sonucu : 1207 madde; 441 - 448 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. TL Bazlı Günlük Grafik...

Düşen kırılımı gerçekleşiyor...flama formasyonu tamamlanmak üzere ve yukarı devam edecek...

Daralan bollinger hareketin sertleşebileceğinin habercisi...

Kırmızı yükselen trend üzerinde olması pozitif...
    Son düzenleme : Altay; 24-10-2023 saat: 23:32.

2. Tınaztepe Üniversitesinde Diş Hastanesi hasta kabulune başlayarak artık ticari faaliyette başlamış.
    Hayırlı uğurlu olsun..!
    2 Milyar Dolar

3. https://maps.app.goo.gl/wWQS1otwVPmMtPWV9

Tınaztepe Buca hastaneleri sağlık kompleklerinin üzerinde olan 2 adaya 3 tane 127 metrelik gökdelen sığar!
    2 Milyar Dolar

4.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    https://maps.app.goo.gl/wWQS1otwVPmMtPWV9

Tınaztepe Buca hastaneleri sağlık kompleklerinin üzerinde olan 2 adaya 3 tane 127 metrelik gökdelen sığar!
    Üstat dediğiniz cok dpgru ama yonetim ne düşünüyor, sizin gibi düşünüyor mu? Önemli olan bu...

5.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Üstat dediğiniz cok dpgru ama yonetim ne düşünüyor, sizin gibi düşünüyor mu? Önemli olan bu...
    Bilemiyorum ne düşündüklerini ancak gayrimenkul
    İşlerinin tadına varan patron ergec bunu düşünür elbette şu an için erken... ilerde olur.
    Ne zaman detay baksam bir gayrimenkul daha cıkıyor ve bunların ileride cok müthiş getiri sağlayabilecek bir strateji ile edinildiği alenen belli oluyor.
    Bu arada insan kaynağı acısından Tınaztepe üniversitesi çok çok önemli ve öğrenci sayısı 3100 e çıkmış bu oldukça sevindirici ve mühim. AVM hotel hastane dönüşümde hastanelerde görev alacak doktorundan hasta bakıcısına kadar tüm kadrolar mühim ... sektörde doktor acığı var, yetişmiş eleman sıkıntısı mevcut.
    2 Milyar Dolar

6. Bu yeni alınan avm bilancoya yansıyacak mı? Özkaynakları herhalde artacaktır

7. Bilancosu ne zaman?

Sayfa 56/151 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •