Sayfa 875/913 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885 ... SonSon
Arama sonucu : 7304 madde; 6,993 - 7,000 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. 5 milyar $ kadar yurt dışı borçlanma için genel müdürlüğü yekilendirmiş.
    Kap bilgisi

2.  Alıntı Originally Posted by AKTOLGALI Yazıyı Oku
    5 milyar $ kadar yurt dışı borçlanma için genel müdürlüğü yekilendirmiş.
    Kap bilgisi
    Sayın Aktolgalı, 5 milyar dolar kap ı gerekçesi diğer tahvil ihracı gerekçelerinden farklı geldi bana. "Özkaynak hesaplamasına dahil edilecek borçlanma araçları" Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bak dünyalı rumuzlu kardeşim bu forumda 5 yılı aşkın bulunmaktayım. Kimler geldi kimler geçti inan ki. Sağolsunlar bizleri düşündükleri için! 50 binlerde sattırmak isteyenler mi dersin, bu iş kesinlikle olmazlar mı dersin. Kimi ararsan vardı burda olumsuz yorum yapanlardan. Ama bak bizi düşünenleri dinleseydik bu meblağları göremeden satardık. Şimdi öyle bir hal aldı ki durum mevcut piyasa fiyatına göre tabandan satacak olanlar bile evini arabasını alacak durumda bugün itibariyle. Bizim acelemiz yok ha bugün ha yarın. O yüzden kendini çok yorma derim. Bırak bizi düşünüyorsan da yeteri kadar uyarını yaptın satan satardı zaten. Var git kendi yoluna insanları da daha fazla germe.

4. İlk defa Burak anladı. Ama tam anlamadı. Ben de eğlenceli olduğu için devam ettim. Düşüncelerim doğru. Fakat yazarken de eğleniyorum ayrı konu. Hem de baya eğleniyorum ayrıca. Seviyeden kaynaklı tabi biraz 🤣

Sayfa 875/913 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •