Sayfa 21/47 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 371 madde; 161 - 168 arası.

Konu: EkoDream ile Bist ve Finansal Okuryazarlık

1.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku

Herkes aynı yere yığılmış tabii kırmaz 23.60 ı bi 23.50 daha yapar korkutmak için kapanışı çok merak ediyorum o açıkları napacaksın ama
    23,50 yide gördün hadi korktu işte insanlar kalk artık deilse...
    Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

2. Murat Hocam,

sakıncası yoksa twitterınız aktif mi ve nedir ?

3.  Alıntı Originally Posted by CARPEDİEM Yazıyı Oku
    Murat Hocam,

sakıncası yoksa twitterınız aktif mi ve nedir ?
    Eskisi kadar aktif deilim hatta yazmaktan çok spor haberlerini vs takip etmede kullanıyorum...ismimi yeniledim takipçleri engelledim buradan yazıyorum arrık daha bilinçli bi kitle var burada asels topiği hariç! Bi tek orada tüylerim diken diken oluyor gün içinde işlem yaparken sıkılmıyorum sohbet havasında geçiyor burada akşamada bilgilendirme ama gün içi sürekli işlem yaptığımdan kısa yazabiliyorum... bgn özelinde ise çok extreme bi gün uzun zamandır bu kadar sıkıntı yapmamıştım... asels beni şaşırtıyor buradan dönmeli ama
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

4.  Alıntı Originally Posted by turkerteo Yazıyı Oku
    60 olur derken bölünmüş halini kastediyorsunuz degil mi??? Kusura bakmayın hocam da balık tutmak zormuş...eskiden balığı siz veriyordunuz şimdi olta ayrı mamun ayrı sabır ayrı.puffff😞

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen bölünmüş hali... Belirtmek isterim bu sadece varsayım ve hayal ürünü ama bölünmese ne olur bu karlılıkla ne deişir? Hiç birşey sermayesi yeterli ise no problem

5.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Eskisi kadar aktif deilim hatta yazmaktan çok spor haberlerini vs takip etmede kullanıyorum...ismimi yeniledim takipçleri engelledim buradan yazıyorum arrık daha bilinçli bi kitle var burada asels topiği hariç! Bi tek orada tüylerim diken diken oluyor gün içinde işlem yaparken sıkılmıyorum sohbet havasında geçiyor burada akşamada bilgilendirme ama gün içi sürekli işlem yaptığımdan kısa yazabiliyorum... bgn özelinde ise çok extreme bi gün uzun zamandır bu kadar sıkıntı yapmamıştım... asels beni şaşırtıyor buradan dönmeli ama
    Sizi uzun süredir takip etmekte olan biri olarak artık teşekkür etmeden sessiz kalmanın size karşı ayıp olacağını düşündüm.Bilgilendirmeleriniz için teşekkürler.Tweetter konusunda takipcilerinizi buradan onaylı seçerseniz sorun olmaz 😊O platform takip açısından biraz daha kolay oluyor.Hatta sizi uzun süre ekoocean diye sizden iyi olmasın bir arkadaş sanmıştım.sanırım o değilsiniz.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by suz Yazıyı Oku
    Sizi uzun süredir takip etmekte olan biri olarak artık teşekkür etmeden sessiz kalmanın size karşı ayıp olacağını düşündüm.Bilgilendirmeleriniz için teşekkürler.Tweetter konusunda takipcilerinizi buradan onaylı seçerseniz sorun olmaz ��O platform takip açısından biraz daha kolay oluyor.Hatta sizi uzun süre ekoocean diye sizden iyi olmasın bir arkadaş sanmıştım.sanırım o değilsiniz.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok naziksiniz ben tşk ederim...Yok adem bey deilim kendisi de çok başarılıdır takip edilmesi gereken biridir...
    Twitterda takip ettiğim bist yorumu yapan 5-6 kişiden biridir ama dediğim gibi twittera girmeyi bile unutuyorum artık
    Twitterda kimleri takip ettiğimide yazıyım necip bey i matematiksel anlamda horasan ın listesi anlamında(çok benzer bakıyoruz)kıvanç beyi mareiks formülleri için(artık upraşmıyorum) winningtrader ı mantalitesini beğendiğimden dolayı takip ediyorum... başarılı insanları takip edip övmeyi doğru bulduğumdan aklıma gelmişken isimlerini yazayım istedim...
    Mesela yüne hisse net çıkışlı osman bey ve fintables sahibi yunus beyide ayrıca takdir ediyorum yunus bey in ileride çok farklı yerlerde olacağını düşünüyorum...
    Bu girişkenlik bu çalışma azmi bu bilgi ve matematiksel zeka her daim iş yapar
    Eskilerden belki bilinmez ama cüney bey paksoy da bi hisse net kullanıcısıdır görüşleri çok değerlidir

7. Kıymetli hocam sakınca görmüyor sanız TATGD ya bakabilirmisiniz. Uzun bir testere yaptı.

8.  Alıntı Originally Posted by fourseason Yazıyı Oku
    Kıymetli hocam sakınca görmüyor sanız TATGD ya bakabilirmisiniz. Uzun bir testere yaptı.
    En ufak bi sakınca yok ama zaten değişik mecralarda teknik analizi paylaşılmakta açıkcası takip etmediğim bir hisse

Sayfa 21/47 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •