Sayfa 492/1004 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592992 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: Viop LV

1. Sabancı şirketleri sürekli ana sözleşmeye kar payı avansı dağıtabilir maddesi ekliyor, muhtemelen 3 ayda bir temettü vermeye başlayacaklar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Takasbank raporu

Bence herif parayı çekmemiş, zarara karşılık teminat çağrısı çok değil. Faiz yüksek diye Takasbank'ta para tutuluyor olabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    "süper zeka" kesime dünya düz değildir diyip duruyor.. utanmayıp birde ispatlamaya çalışıyor..

neymiş galaksiler falan varmış..

puhahahahha

Ahanda ispikçi bu galiba. Çıtak gelir sen zerhoş iken halleder seni artık.

4.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    kapanışa doğru endeks hisselerinde mal aldım.. geçen pazartesiden bu yana 9 gündür malsızdım, tepki için yarından ümitliyim, eksi başlarsa fullemeyi düşünüyorum.. viop oynamıyordum bi süredir, bu akşam seansında numunelik long açtım

haftanın ilk 3 gün düşüş, perşembe/cuma tepki.. geçen haftanın karbon kopyası olur
    Hem APS, hem de hacim ciddi artmış
    Yukarı gidiş daha olası

5. Güney Afrika CDS'i ve Eurobond fiyatlamasına bakınca bizim notumuz düşük kalmış.

6. Ekmek ile ilgili resmi gazetede yazı çıkmış.

<<<<<<<<
    https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...20240314-6.htm

ESNAF VE SANATKÂRLARCA ÜRETİLEN MAL VE HİZMETLERİN FİYAT TARİFELERİ HAKKINDA YÖNETMELİKTE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK

MADDE 1- 14/2/2008 tarihli ve 26787 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Esnaf ve Sanatkârlarca Üretilen Mal ve Hizmetlerin Fiyat Tarifeleri Hakkında Yönetmeliğin 5 inci maddesinin ikinci fıkrasının üçüncü cümlesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiş, aynı fıkraya aşağıdaki cümle eklenmiştir.

“Ancak, simit ile 4/1/2012 tarihli ve 28163 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Ekmek ve Ekmek Çeşitleri Tebliğinin (Tebliğ No: 2012/2) 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (e) bendinde tanımı yapılan ekmeğin fiyatına ilişkin tarifeler, sırasıyla, ilgili belediye, Ticaret İl Müdürlüğü, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, ticaret ve sanayi odası veya ticaret odası ile ilgili odanın temsilcilerinden oluşan komisyonun değerlendirmesinin, ilgili federasyon ve Ticaret Bakanlığının olumlu görüşünün alınmasından sonra Birlik tarafından onaylanır.”

“Ancak, Bakanlık tarafından talep edilen tarifeye olumsuz görüş bildirilmesi durumunda Birlik, yeni tarife talebini gerekçeleri ile birlikte komisyon toplanmaksızın tekrar Bakanlığın görüşüne sunar; görüşün alınmasından sonra onaylar.”

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,674
    Trump Reis resmen aday

Trump : Roket adam kendisi ve rejimi için intihar görevinde
    Kim :Amerikalı ihtiyar bunağı ateşle yola getireceğim
    Trump :Neden bana ihtiyar bunak diyor ? ben ona bücür ve şişko diyormuyum
    Kım : ABD nin tümü nükleer menzilimizde nükleer düğme her daim masamda
    Trump : Biri ona söylesin Benimde nükleer düğmem var ama ,onunkinden daha büyük ve güçlü

Süreç boyunca ikili arasındaki ilişki, karşılıklı aşağılama ve savaş ilanından Trump'ın Kim'e yaptığı ilan-ı aşka kadar çeşitlik göstermişti.

Günün sonunda
    Trump : Kım, gerçekten bana güzel mektuplar yazdı. Harika mektuplardı. Birbirimize aşık olduk"
    sık sık Kim'den "çok güzel" ve "harika" mektuplar almayı sürdürdüğünü açıklamış sonuç tatlıya bağlanmıştı

Özlemiştik sarı kafayı ..

https://www.youtube.com/watch?v=4HxpkqF_Byc

Sayfa 492/1004 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •