Sayfa 517/540 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. Herkese iyi günler,
    Şimdi yapacağım tahmin Hiçbir hesaba dayanmıyor.
    Ancak genel bilgiler;
    Stok devir hızı 200 günün üzerinde bu 200 gün sonra sattığın malın maliyetinin o süredeki enflasyon kadar artması demek olacak diye düşünüyorum. Bu da bürüt karı , dolayısı ile de net karı düşürecektir.
    Sadece bu kapsamda bile net karın 1 milyar altı olacağını TAHMİN EDİYORUM.

2. değerli ortaklar, devayı yakından takip eden potansiyel ortaklar,

kar rakamı en az (minimum) kaç gelirse, "çok iyi kar!" olarak nitelendirisiniz?

3. Artık gondersinde kar zarar bakmiyoruz. Sistik 6aydir

QUOTE=y0f0b0;6805037]Herkese iyi günler,
    Şimdi yapacağım tahmin Hiçbir hesaba dayanmıyor.
    Ancak genel bilgiler;
    Stok devir hızı 200 günün üzerinde bu 200 gün sonra sattığın malın maliyetinin o süredeki enflasyon kadar artması demek olacak diye düşünüyorum. Bu da bürüt karı , dolayısı ile de net karı düşürecektir.
    Sadece bu kapsamda bile net karın 1 milyar altı olacağını TAHMİN EDİYORUM.[/QUOTE]

4. Maslak1;6805058]değerli ortaklar, devayı yakından takip eden potansiyel ortaklar,

FAVOK ün bu senenin 3. çeyrek civarı (850 milyon ) gelirse net kara bakmam benim için SORUN YOK DEVAm sinyalidir.

5. Benim nazarımda net kar ın hiç bir önemi yok. Belki Philip için önemlidir, net kar üzerinden temettü alan o sonuçta.

Satışlardaki büyüme, favök marjı ve ihracat rakamları, bence herkes bunlara odaklanmalı, özellikle uv yatırımcılar
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. endeks kadar artmaz endeksten fazla düşer.

7. >2.600 mln TL fevkalade

Alıntı Originally Posted by Maslak1 Yazıyı Oku
    değerli ortaklar, devayı yakından takip eden potansiyel ortaklar,

önce sizin düşüncenizi alalım
    sn Maslak
    yenilgi yılları, iyi bir okuldur

Sayfa 517/540 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •