Sayfa 181/502 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon
Arama sonucu : 4011 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Millet birbirine laf sokmaya çalışıyor gibi olsada aslında birbirimizden çok şeyler öğreniyoruz burda
    Mesela ben abka dayucuğumdan endekis 3binlerde iken tabii o zamanlarda 200 ceton lönk açmıştı, belki hatırlar belki hatırlamaz belki de şaka yazdı bilinmez.
    Şu cümleyi ondan öğrendim
    Piyasalar doğası gereği uzunvadeli boğadır.
    Bu cümle bana mikemmel ötesi bir daytradeci olmamı sağladı.
    Endekis fışkırttığında hep çok başarılı tradeci grafikisine bakarım ve hep 13 deyiz diye yorumlarım
    Bak iyi noktaya değindin. Abka doğru söylemişti. Ben de bir şey hatırlatayım. Trader para kazanır uzun vadeci servet yapar zengin olur.

2.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    #xu100 de tarihi bir KURBAN BAYRAMI klasiği mevcut.

Son 5 yılda bayrama ortalama 15-20 gün kala bir satış dalgası yaşanıyor.
    En yüksek %17 en düşük %8 oranında bir düşüş yaşanmış.

Tarih tekerrürden ibaretmidir.

Bu yıl bayram 16 Haziranda tam bir ay var.
    Grafiğe bakıldığında bayramdan sonları genelde güzel ralliler yaşanmış. Bu yılda bu düzeltmenin ve peşinde gelecek rallinin olmaması için bir sebep göremiyorum aksine bunu destekleyecek hazirandan sonra pozitif gelişmeler var.

https://twitter.com/YatirimciSizsin/...wFh2zIezQ&s=19

SM-A336E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yaptıracak ise ralliyi yabancı ile yapar. Bizim vatandaş tatilde orasını burasını yakmaya çalışırken.
    Fırsat vermez yani.
    Ramazan bayramı öncesi ufak bir ralli olmuştu, çoğu yatırımcı ama tatilde bir şey olur satalım dedi.
    Bunlar genelde ters köşe yaparlar…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Turuncu trend 33 usd civarıdır.

4. ENDEKS'te tekniğe, çizgiye, RSİ ye filan bakılmıyor artık.

Milleti SHORT'ta kıstırdılar mı sürüyorlar yukarı,
    Milleti LONG'da mı yakaladılar, veriyorlar sopayı,

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    yaptıracak ise ralliyi yabancı ile yapar. Bizim vatandaş tatilde orasını burasını yakmaya çalışırken.
    Fırsat vermez yani.
    Ramazan bayramı öncesi ufak bir ralli olmuştu, çoğu yatırımcı ama tatilde bir şey olur satalım dedi.
    Bunlar genelde ters köşe yaparlar…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    GARAN , Akbnk, THY, KCHOL dışında endeksin gideri yok gibi..
    Froto, toaso ve tupraş, koç şirketlerini de
    ilave edebiliriz..

6...7..kağıt..
    Hepsi bu.. Endeks vadelide isen bu yeter..

KCHOL ara vermeden sürekli çıkıyor..
    400..500 TL ye gidecek gibi bu hızla..

Bu hafta KCHOL 280 görse, şaşırmam!

SM-A336E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Rus mahkemesi, Deutsche Bank ve Commerzbank'ın varlığına ihtiyati tedbir koydu

MOSKOVA (AA) - Rusya'da bir mahkeme, Deutsche Bank ve Commerzbank'a ait 332,7 milyon avro değerindeki varlığa ihtiyati tedbir koydu.

St. Petersburg ve Leningrad Bölgesi Tahkim Mahkemesi, Gazprom'a ait RusHimAlyans şirketinin Batılı iki banka aleyhine açtığı davayı gördü.

Deutsche Bank'a ait 239 milyon avro, Commerzbank'a ait 93,7 milyon avro değerindeki varlığa ihtiyati tedbir koyulan mahkeme kararına göre, söz konusu varlıklar, bankaların hesaplarında bulunan menkul kıymetler, gayrimenkuller ve fonlardan oluşuyor.

Rusya'da dün de UniCredit'e ait 463 milyon avro değerindeki varlığa ihtiyati tedbir koyulmuştu.

Üç batılı banka, Almanya'nın Linde firmasıyla birlikte Rusya'da kurulacak doğal gaz işleme tesisi inşaatına ilişkin yaptırımlar nedeniyle feshedilen sözleşmenin garantörleri arasındaydı.

Projede yer alan RusHimAlyans, yaptırımları gerekçe göstererek yükümlülüklerini yerine getirmeyen bankalar aleyhine dava açmıştı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

YTD
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

7.  Alıntı Originally Posted by INVENTOR Yazıyı Oku
    Abi size bize laf yok..
    O aracı kurumların dillere destan robotları varmış ya.. eken, suyunu gübresini veren, hasadını yapan, nadasa çeken..

Buralarda sorduğum halde cevaplanamayan 2. sorumu tekrarlıyorum. Belli ki topiğin canı sıkılıyor biraz hareketlendirmek lazım.

TR de kaç tane quantum makine var. Bunun kaç tanesi borsa için yani BİSTTe ve bu makineler kimin.

İlk sorduğum cevaplanamayan sorunun üzerine bununda cevabını bilmeyen buralarda hiç BOFA muhabbetine girmesin. Saygılarımla.

Bu yazı burada geneledir. Herkes üzerine alınabilir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 181/502 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •