Sayfa 194/741 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon
Arama sonucu : 5928 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: Viop LVII

1. CNBC-e ekranlara tekrar geri dönüyor. ''CNBC Türkiye'nin yeni sahibi'' diyebileceğimiz İlbak Holding, medyada bugüne kadar sadece açık hava reklamcılığı alanında faaliyet gösteriyordu. CNBC ile televizyon yayıncılığına Ekim 2023'te başlanacağını işaret ediyordu ama 2024'e ertelemişlerdi. Yayına başladığında CNBC'den bilindik eski CNBC-e içerikleri artık beklenemez.

Mayıs ayından itibaren kapalı devre test yayınlarına başladılar. Şu anda yayın ekibi ve teknik ekip hazırlık amaçlı kurum içinde yayın denemeleri yapıyor. İstanbul Balmumcu Beşiktaş'taki yönetim binalarından görüntüler yine ilk kez fortunaTVcom'da. Stüdyolar İstanbul İkitelli'de Ramada Otel'in giriş katında yer alıyor. Ön izleme ekranında gördüğüm kadarıyla CNBC-E logosu orijinalinden farklı bir tasarım olacak gibi duruyor.

CNBC-E KAPALI DEVRE TEST YAYINLARINA BAŞLADI - fortuna TV Kanalı Æ’á´´á´° ★ Televizyon Habercisi ★ 1993â„¢ â—‰
    Sıradan bir insan

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Görmemişim Bulut. Şaşırttı bu açıklama beni...
    Çoşkuda bu detayı geçen kimse irdelemedi çünkü piyasada balinalar malda ,kkm ciler malda,yabancı hech fonlar malda bu yüzden biraz daha dikkatli temkinli olmakta fayda var
    FORMASYON AVCISI -53

3. oyle bir denge kurmuslar ki yan kagıtlardan cıkıp büyük kagıtlara giremiyorsun elin kolun baglı
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Emre,

RTE nin ABD gezisi vardı bir anda iptal oldu ,
    Kavala nın ceza evinden çıkma olayını dillendiren yandaş kanal ve yorumcuları vardı o da olmadı .
    Şimdide gri liste muhabbetiyle ilgili çıkmazsa siyasi nedenler diye yorumlamaların çıkması .
    bana pazarlıkların tıkandığını yeni pazarlıklar olabileceği ama zaman flu kalıyor.
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    saatlikte formasyon çalışırsa 35.25 yaparmı koç bank
    tup te formasyon çalışırsa 189-190 arası saatlik formasyon.
    bunları çalıştırırlarsa iyi bir kapanış olur pıst 100 de.

yükselince formasyon yazmışın diye yazan arkadaş birilerine yalamalık yapma çok belli ediyorsunuz kendinizi bende herşey burada net yazdığım çizdiğim sonuçta analiz yapıyorum ayet değil görüşümü yazmışım yukarda cuma günü 15.57 de bakarsın kaç liramış ozamanüst köşede RED listesi var bas oraya yazdığımı çizdiğimi görme ama yapmıyorsunuz NEDEN hadi işine bak trol
    FORMASYON AVCISI -53

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Emre,

RTE nin ABD gezisi vardı bir anda iptal oldu ,
    Kavala nın ceza evinden çıkma olayını dillendiren yandaş kanal ve yorumcuları vardı o da olmadı .
    Şimdide gri liste muhabbetiyle ilgili çıkmazsa siyasi nedenler diye yorumlamaların çıkması .
    bana pazarlıkların tıkandığını yeni pazarlıklar olabileceği ama zaman flu kalıyor.
    Erdoğan içerde paçasını çoktan kaptırdı. Şimdi ondan da sıyrılamıyor...
    Dış dünyanın istedikleri ile içerdeki yapının istekleri birbirine ters....
    Bakalım nasıl denge kuracak...

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Vob para katlama sanatıdır dayucuğum, ben daytradeciyim, sabah kapattığım şort pozumu tekrardan yerine koydum mu gerisi berisi önemli değil
    Borsada fırsatlar hiç bitmiyor, hergün para dağıtıyorlar burda
    Dayı bizim kapının önünde kırmızı arkasında iki delik olan bir şort var acaba senin mi.

SPOT, Viop30 tarafında bütün shortları kapatan İs Yatırım günlerdir burada mal alıyor, güne her zaman ki gibi alarak başlayan BofA satış tarafına geçti,

Sayfa 194/741 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •