Sayfa 198/785 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon
Arama sonucu : 6274 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: Viop LVII

1. İris Cibre ��
    @iriscibre
    ·
    26sn
    Uluslararası Adalet Divanı savcısı, İsrael Başbakanı Netanyahu, Savunma Bakanı Galant, Hamas'ın başı Sinwar'a, Al Qassam'ın Başı Haniye'ye uluslararası tutuklama kararı çıkarılmasını isteğini bildirdi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,776
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Puahahahhahsh
    Deliklerin ikiside arkada olmaz bizim şortların deliki biri önde biri arkadadır dayucuğum
    bu çift çıkışlı shortlar vobculara özel kreasyonmu ? palaya kolaylık olsun diye

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    [/B]

tokatlı düşünce mi sabah yazdım zaten bunu bütün olarak oku ,
    dip not gri liste muhabbeti ile ilgili olumsuz bir haber akışı olursa fiyatlamalar erken boşalmaya döner
    sabah la şimdi yazdıkların zıtlaşıyor......net yaz endeks bugün artı kapatmasını başaracak mı....tahminin diyorum.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    İris Cibre ��
    @iriscibre
    ·
    26sn
    Uluslararası Adalet Divanı savcısı, İsrael Başbakanı Netanyahu, Savunma Bakanı Galant, Hamas'ın başı Sinwar'a, Al Qassam'ın Başı Haniye'ye uluslararası tutuklama kararı çıkarılmasını isteğini bildirdi.
    Uluslararası Ceza Mahkemesi İsrail Başbakanı Netanyahu hakkında tutuklama kararı çıkardı
    Uluslararası Ceza Mahkemesi, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ve Savunma Bakanı Gallant hakkında savaş suçları iddiasıyla tutuklama emri çıkarılmasını istedi.

Mahkeme savcısı, Netanyahu'nun savaş suçları ve ı̇nsanlığa karşı suçlar ı̇çı̇n cezaı̇ sorumluluk taşıdığına ı̇nanmak ı̇çı̇n makul gerekçeler olduğunu söyledi.

Savcı ayrıca Hamas'ın üç lı̇derı̇ hakkında tutuklama kararı çıkarılması ı̇çı̇n başvuruda bulundu.hukukun yok sayıldığı yılları yaşıyoruz......

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Uluslararası Ceza Mahkemesi İsrail Başbakanı Netanyahu hakkında tutuklama kararı çıkardı
    Uluslararası Ceza Mahkemesi, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ve Savunma Bakanı Gallant hakkında savaş suçları iddiasıyla tutuklama emri çıkarılmasını istedi.

Mahkeme savcısı, Netanyahu'nun savaş suçları ve ı̇nsanlığa karşı suçlar ı̇çı̇n cezaı̇ sorumluluk taşıdığına ı̇nanmak ı̇çı̇n makul gerekçeler olduğunu söyledi.

Savcı ayrıca Hamas'ın üç lı̇derı̇ hakkında tutuklama kararı çıkarılması ı̇çı̇n başvuruda bulundu.hukukun yok sayıldığı yılları yaşıyoruz......
    hukukun yok sayıldığı çağa girdik malesef.....her şey göstermelik....yalannnnnn

6. AltınS1 gene satıyorlar. Teorik fiyata geldi neredeyse..
    Genelde altında düşüş öngördüklerinde bunu yapıyorlar.

7. Aynen üüüle bahriyeli abi vobculara özel
    Recaro koltuğa oturup rahatca arkaya yaslanmak için arka kısmı delmişler, niye delik o kısmını pek anlam veremesemde tahmimim koltuktaki çıkıntı rahat otursun deye olmalı
    Diğerine gelince
    Ön kısımdaki delikte olası çarpışmalarda duvara toslamalarda karşıdan gelen olursa düşmesin rahatça kucağa otursun deyedir diye tahmin yürütüyorum.

Tabii bu konuda uzman olan Ayafısfıs arkadaşımıza danışmak daha yerinde bir davranış olucaktır

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    sabah la şimdi yazdıkların zıtlaşıyor......net yaz endeks bugün artı kapatmasını başaracak mı....tahminin diyorum.....
    sabah yazdıklarımı alıntılayıp koydum zaten ne içiyorsun sen bak kendine güldürme burada beni kendinle karıştırma senin durumun iyi değil bak topik anketi yapıyorum senin için kaç kişi var 96 senden başka çıkmaz o yaptığım yoruma net yaz diyen hadi 1 tane daha çıkabilir evet anket başladı 14.45 de biter
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 198/785 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •