Sayfa 212/506 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 4045 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: Viop LVII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,786

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bugun 96 kişi üzerinden grafta yazdığımı başka anlamayan var mı dedim arkada toaktlı üzerinden yazdım altına bir kişi daha çıkar dedin senden dolayı apkoş çıktın geldin bizde burada herşey kayıtlı bak izle
    Sen ve tüm forum buyursun cevaplasın..ANLAMIŞ İSELER...

3.20 destek dedin..Kırılması ne demek...Yani altında 1-2 saat kapanış mı olacak veya 2 gün mü..veya anlık mı?

3.10 dolarda 2 saat kapandı...Hisseyi sattık..ama 1 saat sonra tekrara 3.35 dolar oldu...ne yapacağız..kaç saatlik kapanış bekleyeceğiz.

veya 3.20 dolar altında kapanış bekledik(2 saat)..2 saat sonra kapanış 2.90 dolar oldu..yine satacak mıyız...Çok aşağı düştü..

Bunlar borsaya ilk girenlerin sorduğu sorular..hala bunlara cevap yok..

Duruma göre konuş,sonradan kural koy..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2. Yüzüme edemeyin aileyi karıştıranın Anasının xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx böyle gider kim yaparsa
    FORMASYON AVCISI -53

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Sen ve tüm forum buyursun cevaplasın..ANLAMIŞ İSELER...

3.20 destek dedin..Kırılması ne demek...Yani altında 1-2 saat kapanış mı olacak veya 2 gün mü..veya anlık mı?

3.10 dolarda 2 saat kapandı...Hisseyi sattık..ama 1 saat sonra tekrara 3.35 dolar oldu...ne yapacağız..kaç saatlik kapanış bekleyeceğiz.

veya 3.20 dolar altında kapanış bekledik(2 saat)..2 saat sonra kapanış 2.90 dolar oldu..yine satacak mıyız...

Dallama bunlar borsaya ilk girenlerin sorduğu sorular..hala bunlara cevap yok..

Duruma göre konuş,sonradan kural koy..
    sülale aptalı hala nerelerde geziyorsun mal analizin yok bir tane analiz soruyorsun bilmişlik edasıyla öngörü yazıyorsun sonuç sıfır neymiş o bende kalsın diyor , salak sende kalacak olanı buraya ne yazıyorsun derler adama amaç ne kendini gizemlilk göstermek ben sana demedim mi senden bir bok olmaz
    FORMASYON AVCISI -53

zıkkım içmeyin bira için.. buz gibi lökür lökür.

öte tarafta zakkumdan bol bişey yok nede olsa.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

amarigada gündeme bakın.. birde bizim ülkeye.

milletin gençliğini pij ediyorlar burada.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,786
    Lavuğun kayşı koptu..Tamamdır..İlacını ihmal etme koç...

Kafanı duvara vur...Yumruğunu kapıya vur..BAK BEN SAKİNİM...

Kendine düzenli bir aile kur.Hayat-kutsadığın şey içine ettiğim teknik olmasın..Bunu 105 zekalı birisi 1 ayda öğrenir..Öyle matah bir şey değil..

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

pıst 100 kapanışı 3.35 lere doğru kar satışları geliyor gözleri ile yediler grafları
    yarın bu sularda ortalamaya çalışırlar.
    Apkoş topikte anca komedi rolünde oynarsın bak buradasınlunar doğru söylüyor millet sana uymuyor yoksa senden çekindiğinden veya başka durumdan değil bazı insanlar sevmez bu muhabbetleri bende sevmiyorumda durmuyorsun hep bir dedikodu hep bir boş muhabbet peşindesin bırak bu işleri sen yapamıyorsun diye başkaları yapamaz diye düşünme düzele bilirsin narsist apkoşşş
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,786
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Anlayamıyorsun..Daha önce defalarca yazdım..

1-''3.15-20 dolardan tüm hisseleri sattım ve 2-3 ay hisse ile işim olmaz''. gerekirse BIST100; 12.000 olsun oradan %20-30 düzeltsin o zaman alırım...dedimmmmmmmmmmm.Yani göstergeler soğumalı..

2-Bu 3 dalgalık ralli bitince MOKOKO olacak demişim...

3-sadece viobda oynuyorum.40 kontrat 11.5xx den longladım(mesajlarda var--anında yazdım).

4-tüp ve kuşa asla bulaşmam demişim...(dolar bazlı grafiklerini verdim).BOFA satmakta haklı..

ORTA VADELİ DÜŞÜNCEM BELLİ VE VİOB DA ÇOK NET....SEN NEYİ ANLAYAMADIN?

Ha...o zirve işi elbette şimdi ben de kalacak( anlamadığın -açık olmayan tek bu)...Zamanı gelince bazı arkadaşlarla paylaşırım..
    Zirveyi tahmin etmek zordur ve risklidir.ELLİOT-TEKNİK-ZAMANLAMA 90 LARA BENZEME konusunda bir zirve hedefim var..ONU SÖYLEMEM ELBETTE doğru olmaz..Bir de yanılabilirim..Kimseyi de arkama takamam..
    ..yine de orta vadeli short poz. alınca burada fikrimi ifade ederim.
    Onun dışında tüm yorumlar çok net...Anlamayana da ,ben anlatamamışım der ve yine açıklarım..KİMSEYİ İTTİHAM ETMEDEN...
    Daha önceki mesajlara bakan 1990 lı yıllara kadar olan analizleri de görür..

Sayfa 212/506 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •