Sayfa 240/800 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon
Arama sonucu : 6393 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    ykbnk tavan bozarsa 150 milyar pıst hacim dikkat etmekte fayda var diyeyim bende emre
    öne alıyorum akçay başarılar
    bakalım ykbnk günü nasıl kapatacak endeks le beraber
    FORMASYON AVCISI -53

2.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Bugün fazla risk alanın donunu alırlar benden söylemesi.

Ayrıca koç ykbnk satıp zart zurt alacak haberlerine de atlamamak lazim
    donlara sahip çıkın.

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    net yazın bundan sonra hep beni jurnallıyorlar
    Ben net yazarım o yüzden bana kızmıyorlar sindoma abi sen net yazmadığın için sana kızıyorlar, aradaki kavganızdan da en çok ben zopa yiyorum

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4. 21.05.2024 15:26:22
    Kaynak: MATRIKS
    Bloomberg'in haberine göre, First Abu Dhabi Bank ile Koç Holding arasındaki Yapı Kredi hisseleriyle ilgili satın alma görüşmelerinin değerleme farkına takıldığı belirtildi
    First Abu Dhabi Bank PJSC’nin (FAB), Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.’nin kontrol hissesini satın almak için Koç Holding ile yaptığı ön görüşmeler, Bloomberg'in konuya yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre, tarafların fiyat konusundaki görüş ayrılığına takıldı.

FAB’ın Yapı Kredi’nin değerlemesine karşı çıktığını söyleyen Bloomberg'e konuşan kaynaklar, bankanın çoğunluk hisselerin sahibi olan Koç Holding’in, FAB’ın şu anda teklif etmeye istekli olduğundan daha yüksek bir fiyat istediği bilgisini verdiler.

Kaynaklar bu anlaşmazlık nedeniyle, FAB’ın haftalar süren görüşmelerin ardından henüz resmi olarak “due diligence†sürecine başlamadığını, her iki tarafın da danışman tutmadığını ancak müzakereleri sürdürdüklerini ifade ettiler.

Haber ilk olarak Reuters tarafından duyurulmuştu. Reuters, FAB’ın Yapı Kredi’deki Koç’a ait %61,2’lik hisseyi yaklaşık 8 milyar dolara satın almak için görüşmeler yürüttüğünü yazmıştı. Bu, 13 milyar doların üzerinde bir toplam piyasa değeri ve Borsa İstanbul’da işlem gören diğer bankalardan çok daha yüksek bir fiyat-defter değeri anlamına geliyor.

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.bloomberght.com/yapi-kre...akildi-2353331

1502

5. akşam tüm karı goody ye gömer geçeerim, duble olsun .
    ..

6. Şok marketler devre kesti.

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben net yazarım o yüzden bana kızmıyorlar sindoma abi sen net yazmadığın için sana kızıyorlar, aradaki kavganızdan da en çok ben zopa yiyorum
    yok bundan sonra teknik yorum yok zaten taşak yapıcam burası onu seviyor sevdiğim dostlar var özelden istişare yaparız.
    FORMASYON AVCISI -53

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sen gelince tamam kısavadede endekiste tepeyi bulduk diyorum yahu bikaç gün daha gelmeseydin bağri
    Bizim tahta endekis düşerken en önden koşuyor
    Bundan daha net nasıl yazabilirim ki,
    Endekis az bişii gevşedi, bizim tahta artı yüzde 2 bucuğu sildi mınakoyu ben büüüle borsanın

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 240/800 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •