Sayfa 834/841 İlkİlk ... 334734784824832833834835836 ... SonSon
Arama sonucu : 6721 madde; 6,665 - 6,672 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Ooo Fedoramca, hayırlı olsun ortaklığımız. Mesajını okudum ama cepten yazamadım, klavyemin başına geçince şov yapacağım dermişim

Gesan Baba'da fk'dan başka sorun yok diyemiyorum zira ekos mekos 1200 fk:/ Neyse, üç beş yerden bulduk parayı, gene tek hisse döndük 2 dolar desteğine yaklaşan Gesan'a... Bel kırmadan asla bırakmazlar. Hazırım şahsen.
    Selamm Subutay, sağol şimdi bakıyorum. Dün yoğundu. Ben Gesan'ları zarar kes yapmştım çok da yoktu Europwr'ın 4'de 1'i ama Euro da zarar %10 civarı, dün başka bir hissemi de ona çevirdim eksi -%3.5 dan, biz aldıkça bastılar, bakalım sonumuz ne olacak...

2.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    2 milyona yakın hacim ve kasaya kalan 3 bin lira. İşte Gesan'ın bizi soktuğu haller, saçma sapan şekiller arkadaş ama al sat olmadan olmuyor borsa... Grafiğin dibinde işlem yapıyoruz bi'de mal gibi...Neyse, finalde devlet babanın verdiği günlük ücrete eklersek çiçek gibi tabii...Ama nasıl iştir bu ya... Sene başına göre lotlar %90'a yakın arttı, para kuş kadar kaldı. Hayırlısı artık, en azından bi'şey artıyor lanet olsun.
    Daha ne kadar gider dediğimiz garanti 50'den 100 oldu, geçti gidiyor. Paran mı var derdin var! Olsa bir dert, olmasa başka bir dert

3.  Alıntı Originally Posted by Acemi1i Yazıyı Oku
    sayın Fedoramca

nezaketiniz ve anlayışınız için çok teşekkür ederim. sizleri tanımasam da eskiden beri yazılarınızı biliyorum.

özellikle ereğli sayfasında ( ben de olmasa da aldığım dönemler de oldu) sizi okumak güzel.

belki güzel bir dostluk başlar;)

gelelim gesana
    bu şirket çok iyi olacak ama enerjilerin dönemi değil demek ki.....

biraz daha beklemek gerekiyor.
    Estafurullah, o sizin nezaketiniz (nezaketten kırılacağız şimdi)

Teşekkürler güzel düşünceleriniz için, bir de para kazanırsak, yeme de yanında yat

4. Europwr'da şirket sunumunda net kâra 904 milyon demişler ama aslında net kâr 764 milyon. 904 milyon rakamı bilançoda da geçiyor detaylarını paylaştım diğer sayfada.

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Şu net kâr durumu da niye bu kadar karışık
    SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI (ZARARI)
    907.228

Net Dönem Karı veya Zararı
    764.761

Kap'tan aldığım bilgiler. Ama bugünkü (mayıs) yatırımcı sunumunda bile 907 diyor. Net kar 764 milyon!

Ben mi bir şey atlıyorum?

Finansal Durum Tablosu (Bilanço)'nda 764 milyar net dönem kârı var.

Kar veya Zarar ve Diğer Kapsamlı Gelir Tablosu'nda

SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI (ZARARI)
    907.228

DÖNEM KARI (ZARARI)
    907.228

Şimdi bu Europwr'ın net karı ne arkadaşlar?

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Selamm Subutay, sağol şimdi bakıyorum. Dün yoğundu. Ben Gesan'ları zarar kes yapmştım çok da yoktu Europwr'ın 4'de 1'i ama Euro da zarar %10 civarı, dün başka bir hissemi de ona çevirdim eksi -%3.5 dan, biz aldıkça bastılar, bakalım sonumuz ne olacak...
    Ne olacak Fedoramca, yatacağız malın üstüne, şirket hakkında bildiklerimizi, temennilerimizi paylaşacağız ve birileri gelip mal mısınız he he he ben şurdan şunu kazandım yazıp yazıp gidecek, olacağı bu yani=)

6.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Ne olacak Fedoramca, yatacağız malın üstüne, şirket hakkında bildiklerimizi, temennilerimizi paylaşacağız ve birileri gelip mal mısınız he he he ben şurdan şunu kazandım yazıp yazıp gidecek, olacağı bu yani=)
    Yatalım yatalım. Yatmasan satsan, bu sefer yine pişman oluyorsun.

borsada milyonlarca dolarlık iş anlaşması yaparken düşen tek firma.... ahh gesan ahhh...

8. Geçen sene Temmuz ayında aldım bu hisseyi. O zamanki fiyati 112 falandi galiba. Sanki benim almamı bekliyormus gibi o gün bugündür düşüyor. Az önce baktım zarar %39 civarında, resmen paramızla rezil kepaze ettiler bizi

2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 834/841 İlkİlk ... 334734784824832833834835836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •