Sayfa 271/803 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371771 ... SonSon
Arama sonucu : 6420 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    fed başladı tutanakları açıklamaya anladığım kadarı ile gümüş ve altını önce gömecekler ....sonra tepki diye alırlar....
    Sende az tokatcı diilsin dayu, gümüş şortlarını karlı kapatmak için fed tutanakları açıklama bekliyin, fed tutanağıyla ons un bağlantısı nedir çözemedim

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sende az tokatcı diilsin dayu, gümüş şortlarını karlı kapatmak için fed tutanakları açıklama bekliyin, fed tutanağıyla ons un bağlantısı nedir çözemedim
    alınan kararlar gün yüzüne çıkıyor.... gümüş ons korkutmak için 31 doları kıracaklar diye tahmin ediyorum oralardan da long düşünüyorum....

3. Bence burdan ons lönklenir, fırsat bu fırsat kaçmaz bu fırsat

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    fed başladı tutanakları açıklamaya anladığım kadarı ile gümüş ve altını önce gömecekler ....sonra tepki diye alırlar....
    akcay abi forex yapiyir emme anahtarı alırlar hiçbirşeye benzemez. mesela ben fiziki altın aldım 22 gündür hergün ogün bugün deyin kalkıyorum... bugün ayın 22 si hayattan soğudum neden öyle.

pzrtezi zabah başladı dedim emme bugün dibe vurdu. neden böyle. asla olmuyor. dayi. bu işleri bırakmak lazım en güzeli 6 haneli emekli mayişi.

5. zabah ekranı açiyirim eksi gap. hayda. akşam gidiyorum günün dibinde kapanıyor. gerçekten insanı yerle bir ediyor. bu işler mehmet abi nin dediği gibin veriylede olmuyor oyun da değil yasaklansın abi..

Mevcut takas çok zor dese de yakın zamanda gri pembe liste vs den sonra belki oraya kalmaz ...
    Sert bir ayı piyasası başlayacağını düşünüyorum

7.  Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    sprcycle
    emme
    grand.

şimdi bu bilançolar sonrası fayis kararı ne olabilir. ?
    Bu iş temel, teknik, bilanço ile olmaz...Kandırmaca işler bunlar ..
    Ayın hareketleri daha önemlidir.
    Mesela dolunay zamanı şu an..Satarlar affetmezler...
    Süpercycle da olmaz grand perfection da olmaz...
    Yeni ay yeni umut ya nasip demek hayırlısıdır...

8. bu borsada darphane altınını nurettin nebati çıkartmıştı. keşke kendi giderken kapatsalardı. hayat zindan oldu böyle bir çile yok.

Sayfa 271/803 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •