Onemli Gunler Banner
Sayfa 888/999 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 7,097 - 7,104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    O değil de, ayasofya abi de girerdi her konuya. Biraz duruldu sanki
    Bilmediğim bir konu girersem arada beni yerler hiç bulaşma oku gül geç

2. Çin Tayvan savaşı simülasyonu.

Military Strategist Shows How China Would Likely Invade Taiwan | WSJ

Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Tayvan meselesi değil de. O arada japonyası koresi filipinleri o bölge tümden birbirine girecek şekilde olaylar dönerse ne olacak
    Malezya, Vietnam, Komboçyanın başı kel mi?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Kamboçyayı vietnamı sallayın adamlar gerillacı amenna da. Filipinler de, japonya da güneykore de çinle her fırsatta dalaşma derdindeler. Kuzey korede var birisi zaten. Hatta öbür tarafta çinin dibinde hindistan e hindistanın öbür tarafı pakistan. Döndük geldik pakistandan irana, azerbaycana. Gece gece dünya savaşı çıkarttım. Pamuk ipliği gibi sökülür maşallah her yer... Bizim ülkenin etrafında zaten sırtını dönüp güveneceği bir komşu da yok.

5. Çok enerji içeceği içince insanın uykusu da kaçıyor kafa da bir acayipleşiyor... Uzak doğuya da gitmesem mi ki, ya da daha erken gitsem... Ulan boş yere bir tarafımı korkuttum.

6. Ne manyak bir dünyamız var. Uzaydan birileri gelse de beni götürse, mis gibi uzay havası alsam, uzaklaşsam, şu dünyadan. Poliyana modunda değil tabi

Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Çok enerji içeceği içince insanın uykusu da kaçıyor kafa da bir acayipleşiyor... Uzak doğuya da gitmesem mi ki, ya da daha erken gitsem... Ulan boş yere bir tarafımı korkuttum.

Valla bence bir daha düşün, bunlar insan beynine de hayır demezler.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Ulan, bir akıl sağlımız var beynimizde azcık kalan . Ona da dokanmasınlar... Gerçi çinlilerle bir sıkıntım olmadı şimdiye kadar. Hatta birkaç ülkede çinli tur gruplarıyla denk geldiğimde, beni içlerine alıp fotoğraf çektirdiler falan. Tabi onların kalıba göre ayı gibi iri olunca karakaş kara göz, gözler tasarruf modunda gibi değil, sonuna kadar açık... Ulaaaaan, yoksa arkamdan bunun beyni de ne yenir ama mı diyorlardı ki. Ye ye bitmez falan... Fotoğraf çekelim de hayalimizde yeriz falan

Sayfa 888/999 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •