Sayfa 93/759 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 6067 madde; 737 - 744 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1720-1780 ve son olarak 1830'un geçilmesiyle birlikte 6 aylık bilanço ve olası sair haber akışıyla yeni bir trende geçeriz diye düşünüyorum.

108.000 endekste mali yapısı iyi, esas faaliyet karı olan prim yapmamış kaç hisse kaldı ki? Bu fiyatların bilimle , akılla bir açıklaması yok diye düşünüyorum. Bu piyasa değerine otel hissesini vermezler lakin patron hissesi değil mi on defa düşünmek lazım.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Bu nasıl bir alım satım bu nasıl bir yatırımcılık anlayışı anlayan beri gelsin.
    Düzeltme sürecinde en çok hisseyi toplayan YKB bir anda 1.660 kademesine 150.000 lot satış yolladı.
    1 milyonluk Garanti satışı bitti şimdi YKB başladıysa vay halimize. Zira o süreçte 600-700 bin lot civarı alışı var.
    1 milyon lot geri alım hakkı olan şirket seyrettiği sürece filler tepişir çimenler ezilir.

A1 Capital çırpındıkça maliyeti artıyor ve gün sonu kalıcı gözükmüyor.
    Yatırımcılar şirketi arayıp endeks 108.000 oldu bu ne hal, şirket geri alıma neden devam etmiyor dediklerinde şirketin yakın zamanda geri alıma devam edeceğini söylüyorlarmış. Lakin o yakın zaman her ne hikmetse hiç gelmiyor.
    Şu pay defteri ve bilançoyla hala kalan geri alımı yapmıyorsa ne zaman yapacak?
    Bilanço belli olduktan sonra alım ne kadar doğru?
    Bu işler keyif işi değil ki ...
    Dereye su gelene kadar kurbağanın gözü patlarmış...
    Son düzenleme : HAK; 25-07-2017 saat: 15:37.

Şu hissede bir tane adam akıllı oyuncu/yatırımcı gelip blok halinde serseri malı alsa ortalık rahatlayacak.
    Şirket madem kalan geri alımı yapacak peki şimdi neden geri alım yapmıyor da bilançoya yakın zamanı kolluyor?
    Bir zamanlama ihtiyacı ya da geri alımla hisse fiyatını sirkülase etme ihtiyacı mı duyuyor?
    Zira 1 milyon lot alım nedir ki? Şimdi alsa etkisi bir iki günden fazla sürer mi?
    Yani geri alımı piyasa ve haber/bilanço desteklemezse boşa gider mi?
    Cevaplanması gereken sorular bunlar.
    Aslında şirket ufak ufak almaya başlasa piyasa da peşinden gelir ama akıl sır ermez Çukurova'lının işine...

5.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    1720-1780 ve son olarak 1830'un geçilmesiyle birlikte 6 aylık bilanço ve olası sair haber akışıyla yeni bir trende geçeriz diye düşünüyorum.

108.000 endekste mali yapısı iyi, esas faaliyet karı olan prim yapmamış kaç hisse kaldı ki? Bu fiyatların bilimle , akılla bir açıklaması yok diye düşünüyorum. Bu piyasa değerine otel hissesini vermezler lakin patron hissesi değil mi on defa düşünmek lazım.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Mali yapısı ne kadar iyi.borclar kimin

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 93/759 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •