Sayfa 54/118 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 425 - 432 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1. bu ayın 4 ünde genel kurul 9 unda bilanço var yanılmıyorsam

Alıntı Originally Posted by kdrhsmkb Yazıyı Oku
    Basit bir tepki hareketiyse 0,30 kuruşlarda kalır yataya sarıp.
    Esems de yılların tepkisini verdi 0,23 ten 0,60 larda yayaya sardı.

Ama birileri götürüyorsa, bilerek durdurup mal toplayıp devam etmek istiyor olabilirler. 1 üstüne atacaklarsa tam mallanamamışlardır. 900.000 lot tavanda bekleyen hisse %0 la açmaz normalde. Birileri durdurmuş olabilir bilerek.

Ama burası gözaltı pazarı herşey olabilir. Yarın öbürgün büyük bir haber çıkacaktır vb. bilgisi önceden çıkar milletin malını toplar sonda uçururlar. Ya da tam tersine mal satarlar millete bırakırlar. Ne olacağı meçhul.

Ytd

Arkadaşım dün ara gazını veriyor gibiydin yazılarında. Diğer gözaltı pazarındaki hisselerle kıyaslama yaparak hedef fiyatlar vererek. Bu konuda kısa ve net konuştum, Hafiften U çizdiniz, Aman dikkat, yeni girmeye niyetli insanların vebalini almayın. Bizler eskiyiz, bu hareketleri, patronu, herşeyi iyi biliriz.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Bilanço ve genel kurul için tahmini bir tarih var mı?

Bak kağıdı tanımadığınız ne kadar ortada?

4.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Arkadaşım dün ara gazını veriyor gibiydin yazılarında. Diğer gözaltı pazarındaki hisselerle kıyaslama yaparak hedef fiyatlar vererek. Bu konuda kısa ve net konuştum, Hafiften U çizdiniz, Aman dikkat, yeni girmeye niyetli insanların vebalini almayın. Bizler eskiyiz, bu hareketleri, patronu, herşeyi iyi biliriz.
    Kağıdı tanıdığımı iddia etmedim ki zaten. Hatta geçen günkü yazımda ben esems te eskiyim. Bu kağıdı da tanımıyorum diye açıkça yazdım. Ama gözaltının genel şartlarını biliyorum. Ona göre yazıyorum zaten. Ben kendim de risk aldım 0,33 ten alarak. Takipteydim bir miktar 0,33ten aldım. Zaten uçma kaçma ihtimali olmasa niye alayım. Ama Transtürk çok mu iyi bir kağıt da 0,18 den 1,80 e gitti. Gidebilir. Gitmwyebilir de. Mal topluyor da olabilirle mal dağıtıyor da. Bu olasılıkları yazmak ara gaz değildir. Zaten bunlardan gaz alıyorsanız bence ya hiç forum takip etmeyin ya da komple yatırım yapmayın yani. Kimse by hissenin şöyle projesi var böyle kar elde edecek şu kadar milyonlar kasaya girecek vb diye gaz vermiyor. Spekülatif bir harwket olduğunu söyledim yine söylüyorum. Birileri mal toplayıp götürecek olsa bile bu spek işidir. Zaten öteki türlü olsa egeen 250 300 lira egcyh 0,33 kuruş olmazdı. Bu kadar ucundan hisse alıyorsan riskini de alacaksın. Kol kesip çıkmayı da bileceksin ya da batacaksın da.

Ben esemsin geçenki yükselişinden iyi kar elde ettim. Galip in bir kağıdın dan fena gömüldüm sonra. İkisi de riskli idi. Burada da kol kesip gömülebiliriz. Birden uçabiliriz de.

Bunlar bu yazılar hepsi gerçek örnekler. Hiçbiri ara gaz falan değil. İnsan düşündüğünü yazar normal olarak.ytd

Egcyh baya sağlam gidiyor tavan tavan. Mal toplayarak götürüyorlar gibi biz izlenim var. Transtürk 0,18 den 1,80 e gitmişti. Bir benzer harwket olabilir.

Henüz yeni esems de 0,23 ten 0,99 a gitti. Şimdi tekrar tavan yaptı bu kez 1,80 i deneyebilir. Egcyh de direkt tavan tavan 1,80 i deneyebilir.

Eplas ve yesil örneği henüz yeni. 4 5 liralara gittiler. Bakalım. Esemsteyim eski hisselerimle. Egcyh de takibimde az biraz yazıldığı henüz gelmedi 13:55 te ama esems kadar bilmiyorum şimdilik takip...
    Ytd

Arkadaşım, bak dünkü yazınızdan alıntı yaptım. Şu hisse şuraya gitti, şu buraya gitti. Bak egcyh'de şuraya gidebilir felan. Burada ben yazınızdan etkilenmem çünkü tecrübe ve hisseyi bildiğimden, ama etkilenen yeniler olabilir. Yıllardır bekleyenler var burada, maliyetlerini biliyor musunuz da? Kısaca ne olursa olsun vebal almayın, aklınızdaki uçuk hedefler kendinize kalsın lütfen.

6. Trnsk acun ilicali alicakti o yuzden gitti almiyorum dedi bitti olay.
    Egeen ile egcyh ornegini anlamadim ben
    Eskiler icin sorun yok gibi gorunuyor gercekten ama yeni giricek biri hisse seans icinde biraz yukseldiginde alsa 2 tabanda parasinin yarisini kaybedicek hisse taban kilitlerse alimda olmaz yaridan fazlasi bile gidebilir. Hissede alima tesvik edici yorumlar insanlarin canini acitabilir 1 olcak esems olacak derken bunlari dusunmeliyiz. Ytd

7. Olmayacak zaten. Kesin olacak diyen yok. Öyle Anlaşıldı ise haklısınız tabi. Ama çıkabilir uçabilir de mal boşaltıp dönebilir de. Sırf tepki ise zaten uçmak. Spek varsa uçar. Böyle bir duruma da insan riski bile bile girmeli. 10 liraya iken egeen 100 olacak diye girebilirdiniz temel analizi kuvvetli milyonlarca kar yapıyor vb. Egcyh full zarar açıklayan bir hisse. Demek istediğim de buydu zaten tamamen kumar kağıdı bunlar. Ama tabi ki alıp uçurabilecekleri gibi geldiği yere de gömebilirler. Ben kendim de bu kumar oynayarak bir miktar girdim. Esems i yıllardır tanımama rağmen yeni alıp sattığım miktarda da bunu bilerek girmiştim. Herkes de buraya bu pazara bence bulaşırken dikkat etsin. Bu konuda hemfikirim. Zaten şimdi tavan olmayınca tak taban olacaktır az bit miktarla. Bu işler burada böyle. Ama tekrar alıp başını uöar mı yoksa geri döner mi bişinmez Ytd

8. Paaannniiiiicccccccccc !!!!!!!!!!!

Sayfa 54/118 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •