Sayfa 10/408 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 73 - 80 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

Hangi fiyattan alırsan pişmanlık

yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür yatırım tavsiyesi değildir

2. bedelsizler ne zaman gelecek telefon açın şirkete sorun arkadaşlar bu kadar kar nereye gidecek yıllardır sermaye artırımı yapmadan nereye kadar gidecek bu iş .
    şirketi satın alsan borsa fiyatıyla 3,5 senede kendini amorti eden başka şirket varmı yok uzun orta vadede pırlantasın sen ama artık bedelsizleri ver hadefim
    2.000 ler bir zamanlar afyon aslan olmuştu şimdi hedefimde sen varsın arsa toplar gibi seni biriktireceğim ister 1 ay ister 1 yıl istersen 5 yıl vereceksin bedelsizlerimi tıpış tıpış senden rekor bedelsiz (8000) bekliyorum

3. [email protected]

herkes mail atsın yıllardır bedelsizlerimizi vermiyorlar 90 milyon kar edip 1,400 bin sermaye ile sermayesinin 65 katı kar getirmiş bu böyle gitmez ...
    bizim ölmüş eşşek usaş da bile 184.000 milyon sermaye var 50 milyon zarar ile ayıptır günahtır yatırımcıyı bu kadar zorlamayın
    kağıdın defter değerine göre olması gereken fiyat zaten pd/dd 1 bile olsa 400 tl olması lazım şirket benim mal varlığım ederim bu diyor ki piyasada bu defter değerinin 4 katı 5 katı şirketler mevcut örneğin brisa 3,36 defter değeri yani brisa kadar defter değerimiz olsa 400 çarpı 3,36 : 1.350 tl olmamız gerekir şirketi bu şekilde tutup düşük sermeye ile tutup hisseleri ele geçirildiğini düşünüyorum

4. ben sağımda solumda ne kadar kişi varsa uyarıyorum seans salonunda ki herkese pd/dd gösterdim karlılığı anlattım herkes ne yapması gerekirse bugün itibariyle başladı patron bilir diyorum sadece artık bundan sonrası ağa ya kalmış kendi ucuz tutarak bakalım ne kadar mal kaptırmaya devam edebilecek bundan sonra hodri meydan

5.  Alıntı Originally Posted by İzmir Yazıyı Oku
    DOCO - 13.03.2017

234.8'e sinyal çaktı şimdilik ,,, alt desteğe ,,,
    Bir grafik çalışması daha yapabilir misiniz rica etsek.İlk destek bundan sonra neresidir.

Discovery II Mini cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by bezzaz Yazıyı Oku
    Bir grafik çalışması daha yapabilir misiniz rica etsek.İlk destek bundan sonra neresidir.

Discovery II Mini cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    desteğe geldi tutundu zaten 58 euro destek bizim için gaplı çıkış yapmıştı bu yüzden buraya geri deymesi lazımdı bugünkü düşüş ile sert çıkışın sert düzeltmesini tamamladı ben bu günkü düşüşün ardında yönümüz uzun orta vadede yukarıda bulunan 68 euro direncimiz ardından 72 euro 2. direncimiz bulunmakta 72 euro kırılırsayı kırıldıktan sonra konuşalım çünkü orda gayet güzel güneşli günler mevcut

7. DOCO - 15.03.2017

hangi hisse olursa olsun ,, aşağı düşüşte nerede duracağı bilinmiyorsa ,, yeni girişler yapılmaz ,,, düşüşün düşüşü vardır ...

8. genel kuruldan bedelsizler bu sene çıkar inşallah

ASUS_T00J-D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 10/408 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •