Sayfa 1000/1004 İlkİlk ... 500900950990998999100010011002 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,993 - 8,000 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. Nerede buluşurlarsa oraya kadar
    10 kafein= 1 otokar

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    Bunun gibi en az 200 dayak yemisimdir borsada. 15 temmuz kalkismasinda kac taban yedim hatirlamiyorum bile.Olan hep satip kacana oluyo. Dokulen dokulur kalanlarla yola devam. Gunlukculer 1 aylik getiriyi birakmistir tahtalarda bugun. Kisalar dusunsun uzun adama bisey olmaz.
    malumun ilanı...

3.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Nerede buluşurlarsa oraya kadar
    10 kafein= 1 otokar
    Daha bugünden işler ters gitti Otokar tavan satıcısız ,umarım dediğin gibi olur .Ama merak ediyorum bu güzel dediğin kafein kızıni kaç günde terk edeceksin 😀

4.  Alıntı Originally Posted by desidero74 Yazıyı Oku
    daha bugünden işler ters gitti otokar tavan satıcısız ,umarım dediğin gibi olur .ama merak ediyorum bu güzel dediğin kafein kızıni kaç günde terk edeceksin ��
    Güzeli bulunca kolay kolay terk etmem. Ben çocukluk aşkımla evliyim.

5.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Güzeli bulunca kolay kolay terk etmem. Ben çocukluk aşkımla evliyim.
    Hayırlısı olsun .

6.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    malumun ilanı...
    Sabah aksen 9.20 lerden aldım ardından 9.03 e indi parasutsuz indi ,işlemler durdu ,ve öğleden sonra sattım , bu seviyesizlik başka bir şey değil alicisiz hisse ne demek bu kadar mı düşük durumdayız adam gelmiş senin malını emeğini hiç yerine koyacak af edersin şirketin sahibi dahil herkes mal gibi bakacak düşüş e bir şey demiyorum karşısında adamın alıcı olmaması ne demek boş kademeler bizde olur Brezilya'da olur Arjantin'de olur herhalde

7.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Sabah aksen 9.20 lerden aldım ardından 9.03 e indi parasutsuz indi ,işlemler durdu ,ve öğleden sonra sattım , bu seviyesizlik başka bir şey değil alicisiz hisse ne demek bu kadar mı düşük durumdayız adam gelmiş senin malını emeğini hiç yerine koyacak af edersin şirketin sahibi dahil herkes mal gibi bakacak düşüş e bir şey demiyorum karşısında adamın alıcı olmaması ne demek boş kademeler bizde olur Brezilya'da olur Arjantin'de olur herhalde
    Onların taktiği o zaten dostum, bilinen şey en son lokmanda aynısını yaptılar öyle havada böyle bulutlu karanlık değilken.

Ez cümle piyasada olağan şeyler.

otkarı bugün 333 lere kadar verecek ne vardı, şimdi neden tavan?

8. Artık fiziksel olarak bile basmadan lafla ürettikleri dolarları ile gelip fareler gibi cirit atıyorlar .Fed " 500 milyar dolar ürettim ,basmak zor , uzun is , bak bilgisayarına numara olarak gonderiyorum, laf la ,sana da verdim 100 unu git soy, fakir ulkeleri "
    Bofa "tamam aldım 100 u gidip Türkleri soyacagim "
    Ortada ne emek ne mal var laf var başka bir şey yok.

Sayfa 1000/1004 İlkİlk ... 500900950990998999100010011002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •