Sayfa 104/265 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 2118 madde; 825 - 832 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Sayın Cumhurbaşkanı: ‘’Boşuna uğraşmayın, seçim Haziran 2023’’ dedi.
    Bu durumda dünkü düşüşe ‘’uydurulan’’ gerekçe ortadan kalktı, e hadi görelim sizi
    palalar..
    Ulan ne çakalsınız bee!.

Al-sat tut değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by beski Yazıyı Oku
    Sayın Cumhurbaşkanı: ��Boşuna uğraşmayın, seçim Haziran 2023�� dedi.
    Bu durumda dünkü düşüşe ��uydurulan�� gerekçe ortadan kalktı, e hadi görelim sizi
    palalar..
    Ulan ne çakalsınız bee!.

Al-sat tut değildir.
    Erken seçim kararı ihtimali olsaydı borsa düşmez aksine coşardı. Dünkü düşüşün erken seçimle ilgisini nerden çıkardınız, kim dedi?Elle tutulacak bir tane olumlu şey var mı söyleyin, o yüzden de kimse gelmiyor zaten.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Projeyi hızlandırsak da havamız değişse?

Biden'da mutlu olur, bizde? Nato zirvesi öncesi iyi gelir. Demedi demeyin
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Erken seçim kararı ihtimali olsaydı borsa düşmez aksine coşardı. Dünkü düşüşün erken seçimle ilgisini nerden çıkardınız, kim dedi?Elle tutulacak bir tane olumlu şey var mı söyleyin, o yüzden de kimse gelmiyor zaten.

Ben çıkarmadım sayın katre, aksine erken seçim beklemiyorum diye yazdım dün.
    Böyle bir ortamda iktidar seçime filan
    gidemez / gitmez diye düşünüyorum.
    Memlekette işlerin yolunda gitmediği yeni
    değil ki; milat 2010’dur

5.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    Erken seçim ve babacan sonrası emlak gyo ikili rakamlara gelir ..Kanal ıst, zor değil imkansız yazdık troller ayaklandı herzamanki gibi ,,önemli de değil ,,,emlak gyo nun kanala ihtitaci yok zaten ,,babacan zamanı hisse fitati 1 dolarlardaydi ,,10 sene sonra ne halde ,,bunlar nereye el attitsa orası once cokys sonra bitiste, ,bakın kardemurde bile 8 yönetici atanmış ne halde ,,turkcel telekom halk vakıf ne halde ,,aşık sakallinin şirketi hastane m park bile batikta ,,bunların olupta sağlam kalan bir tane şirket yok ,,erken seçim şart ve tüm mali piyasalar rahatlar ,,emlak gyo tarihinin en kötü yönetimi ,,şirketi bunlar kaldıkça kanalda kurtaramaz ,,babacan ülkenin mali işlerinin başına ,ve parlamento hukuk destekli cumhuriyet rejimiyle merak etmeyin bu fiyatlar komik kalacak ,,fiyat kazanç düşük şirketlerin geneli ,,erken seçim ve sonrası iyi olacak
     Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku

Kimin Yazdığını iyi bilin burda Sürekli Siyaset Yapan Propolis Adlı Zattır

6. Profesyonel polis mi demek istiyorsunuz
     Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Kimin Yazdığını iyi bilin burda Sürekli Siyaset Yapan Propolis Adlı Zattır

7. İş yatırım yine koymuş 20 milyon Lot.. bitmez bu emlak'taki alavere dalavere

Sayfa 104/265 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •