Sayfa 106/861 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 6884 madde; 841 - 848 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by Milli Ali Osman Yazıyı Oku
    Tamam işte sen söylüyorsun. Madem öyle biliyorsun neden en azından 23 gidip 20 civarına gelirken almadın da 28 den aldın? Bak şimdi kÄrdaydın. Neyse bir günde zengin olma derdin yoksa sorun yok. Satılan şirketler yaklaşık satış fiyatının 4 katına gidiyor. Benim acelem yok beklerim. Ytd.
    Kardes Peki hisse bir daha 28 I gorurmu, senin Ytd olmayan gorusun nedir. Ben sahsen ahmaklik edip Girdim. Parami kurtarabilirmiyim Sence.

2.  Alıntı Originally Posted by Otomasyoncu Yazıyı Oku
    Kardes Peki hisse bir daha 28 I gorurmu, senin Ytd olmayan gorusun nedir. Ben sahsen ahmaklik edip Girdim. Parami kurtarabilirmiyim Sence.
    Ben hedefimi yazdım yukarda. Ytd.

3. Bugünün taban yapmaması güzel 25 altına düşmezse kapanışta ileriki zamanda kademe kademe yükselir bence . Eskisi gibi hızlı bir yükseliş olacağını sanmam ama aynı rakamları bulabileceğini düşünüyorum çünkü dün bende yüksek fiyattan aldım

4. Dün kim satmış kim almış onlara bir bak alış yabancı mı satan yabancımı Altan toplayan olmuşmu bunlara bir bak birde tahta sahibi kim ben tatilde pek bakamıyorum ama bekleyeceğim yapacak bir şey yok

5. Bugunun yorumunu yapacak Varmi? Banvit Sizce hala guvenilir bir Liman gorunumundemi. Ytd

6. Banvitin ana yapıcısı teb yatırım.en büyük hisseder kendileri dünkü hareket yatırım finans ve oyak ın halt etmeleri.Sanıyorum teb de topluyor malı yabancı.hissenin bu son hareketleri kalan 3-5 ky yi dökme olabilir.ben teb yatırımı takip ederek işlemlerimi yapacağım.burada dün taban yapardı süre yetmedi gibi yorumlar görüyorum merak etmeyin taban yapacak olsa her türlü yaptırırlardı.hisseyi 2 tlden beri takip ederim bu hareketleri geçen kış satılmadan önce yaptığı hareketlere çok benziyor.bedelsiz mi verir kottan mı çıkar bilemem ama birşeyler olacağı muhakkak.aslanın ilk tavanını sorgulayan kurumlar banvit için dut yemiş bülbüle dönmüşler adeta.Ayrıca hiçbirşey olmasa bile hissenin bilançoları çok çok iyi geldi her sene zarar yazan şirket kara geçti yıllar sonra.e dünyanın en büyük tavuk firması(brf) kolay olunmuyor.Bu kağıt her şekilde iyi yerlere gelecektir yönetimi ve ülkedeki tüketim ayrıca ortadoğu pazarı bunu teyit eder görünümde.hepinize bol kazançlar..

7.  Alıntı Originally Posted by sercansurucu Yazıyı Oku
    Banvitin ana yapıcısı teb yatırım.en büyük hisseder kendileri dünkü hareket yatırım finans ve oyak ın halt etmeleri.Sanıyorum teb de topluyor malı yabancı.hissenin bu son hareketleri kalan 3-5 ky yi dökme olabilir.ben teb yatırımı takip ederek işlemlerimi yapacağım.burada dün taban yapardı süre yetmedi gibi yorumlar görüyorum merak etmeyin taban yapacak olsa her türlü yaptırırlardı.hisseyi 2 tlden beri takip ederim bu hareketleri geçen kış satılmadan önce yaptığı hareketlere çok benziyor.bedelsiz mi verir kottan mı çıkar bilemem ama birşeyler olacağı muhakkak.aslanın ilk tavanını sorgulayan kurumlar banvit için dut yemiş bülbüle dönmüşler adeta.Ayrıca hiçbirşey olmasa bile hissenin bilançoları çok çok iyi geldi her sene zarar yazan şirket kara geçti yıllar sonra.e dünyanın en büyük tavuk firması(brf) kolay olunmuyor.Bu kağıt her şekilde iyi yerlere gelecektir yönetimi ve ülkedeki tüketim ayrıca ortadoğu pazarı bunu teyit eder görünümde.hepinize bol kazançlar..
    Tesekkurler Ustad bende genel olarak senin gibi dusunuyorum ve orta veya Uzun vade tutabilirmiyim diyorum. Fakat aklimda cekinceler var, paylasmak isterim;
    1- Bir gida sirketi icin bu deger anormal Mi Sizce, bilanco kari ortada, daha yuksek kar eden sirketlerin hisse hareketleri Belli,
    2- Borc/Ozkaynak orani, korkutucu geliyor.
    3- Mevsimsel tuketim anlayisi hisseyi etkilermi?
    4-6 aylik muazzam yukselisi normal Mi Sizce?
    5- Dunku gibi speak Hareketlere izin verilebilir Mi yine?
    Tabi hisseyi tutmak istedigim nedenlerde var:
    1- Yabanci Sermaye ve dunya lideri bir firmanin elinde Olmasi.
    2- Beyaz etin tekeli olan bir firma Olmasi.
    3- Uretim ve Satis olarak istikrari saglamasi,
    4- Satislar ile Zarardan Kara gecilebilecegini kanitlamasi.
    5- En onemlisi bugunu gordukten sonra mevcut bilancolar ile Banviti kolay kolay kolay bitirelemiyecek Olmasi.
    Uzun vade dusunen bir kisi olarak Banvitte en az bir 6 ay gecirmek istiyorum. 30000 tl gommus biri olarak kalmamin cikmaktan daha mantikli bir karar Oldugu dusuncesindeyim.ytd

8. Takas paylasirsaniz sevinirim

Sayfa 106/861 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •