Sayfa 107/305 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 849 - 856 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by Kanarya Yazıyı Oku
    Nerenle okudun anlamadim. Anlayış yoksunu gibi bilincsizce saldırıp eleştirmek. Olumsuz hava nasıl olusturdugumu anlat istersen. 7 senedir tuttugumu soyledigim bir hisse hakkında niye olumsuz konusayım. Hakkaten garip bir milletiz. Neyse dikkate almamak lazım senin gibileri.
    Karlılığını azaltması algısı yaratarak oluşturduğun kötüleme.Geçen yıla göre karlılığı azalmamıştır.Aksine ufak miktarda artış vardır.

20 yıldır borsadayım, önce geçmiş yıllardaki krizleri hatırlayın o zaman sağlam hisse nedir öğrenirsin.

Merak etme bundan sonra bende seni ciddiye almıyorum. Bilgi seviyeni anlamış oldum.

2. Herşeyi zaman gösterecek.şurda 30 una ne kaldı.

3. Elimizde hisse var diye elestirmeden hep olumlu yazmalıyız. devlet son ihalelerde 12,50% faizle borclanıyor, ama crdfa'nın karlılıgına olumsuz yansımaz bu, cunku bende hisse var.

4. Nisan ayına kadar bir temettü + bir bedelsiz güzel olur.

5. Crdfa da 4-5-6 sene duranın maliyeti zaten 0....fiyat düşmüş çıkmış niye umrunda olur ki ??? Keyfini sür maliyetinin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by berk06 Yazıyı Oku
    Nisan ayına kadar bir temettü + bir bedelsiz güzel olur.

7. Aşası bomboş hic alıcı yok.hisseye karşı ilgi yok

8. Ne alsam elimde kalıyo. Borsada cikmayan 3 hisse var. 2 si bende mevcut. Digeri de takibimde.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 107/305 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •