Sayfa 108/588 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon
Arama sonucu : 4700 madde; 857 - 864 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    noldu cok bilmis arkadas sus pus oldun dimi bana 12 yıldır ezberledigim hisseyi ogretme
    Bu filmi izleyeyim, sonra hep beraber konuşuruz.

2.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Flapa bakın sermayesinin 3 te 1 kadar kar açıklamış fiyatı 25 TL bizimki sermayesinin 3 te 2 si kadar kaç açıklamış fiyatı 4 TL...
    aynı seyi yazacaktım benden once davrandın bak ozgyo 1.50 den 4.50 ye geldi yazdıgın flap 2.80 tl den 25 tl ye geldi bugun artanlara baka klgyo demistim onunkude kar egserinkide kar silver onunkide kar bunun kide kar ama yukseliyor onlar bu dusuyor degilmi tipik egser yıllardır degisen hicbirsey yok once su kafanın degismesi lazım burda sorun patronda yani adnan da adam sahip cıkmıyorki kim yukarı tasıyacak hisseyi ?? egser genelde mayıs ayında genel kurul yapar o zamana daha 2.5 ay var o zaman temettu ya da bedelsiz verirse verir verirse ne ala ..2.5 ay da yurtdısı nolur icerde endeks nolur bu nolur artık orası herkesin kendi bilecegi is .benim gorusum bu 1 haftadır da yazıyorum gorusumu .herkesin kendi kararı kendi gorusune gore hareket eder .iyi gunler
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

3. Egser yine kaşınıyor, öküz ölüsü gibi kağıt ama işte insan almadan edemiyor. Yine ufaktan almaya başladım. Böyle ucuz bir kağıt bulmak bu zamanda zor.
    Ama hayatın kuralları borsada da işliyor. Ucuzun müşterisi olmuyor. Millet pahalı hisse alıyor sonra da ağlıyor. Bu da böyle biline.
    Endeks hiç te güven verici değil, ama bunun da endeksle hiç işi yok. Tavan tavan gittiği de zaten hayatta görülmemiştir. Tavan yapmasın biz de step by step gideriz.

4.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Bu filmi izleyeyim, sonra hep beraber konuşuruz.
    kardes hangi filmi izliyorsun valla daha cok film izlersin bence tipik egser guzelim bilancoyu yine hic edip yansıtmadı degisen birsey yok endeks sabit kalırsa buralarda takılır olurda endeks 110 000 lara dogru gelirse bununda napacagı malum . genel kurulu beklemeyip temettu bedelsiz ya da herhangi bir olumlu haber acıklarsa yukselir onu da adnan ve ortoklardan baskası bilemez .saygılar.

5. Nakit durumu epey düzelmiş 29 milyon nakiti var,temettü verse zaten (2/3 sahiplik + imtiyazlı hisseler)= 3/4 ünü kendi alıyor 30 kuruş verse(22 milyon) bize vereceği para 5-6 milyon eder...gerisini kendi alır.

6.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    noldu cok bilmis arkadas sus pus oldun dimi bana 12 yıldır ezberledigim hisseyi ogretme
    Arkadas cahil cahil konuşma,beni de hasta etme meşguliyetim var, her zaman bakamıyorum.
    Yazılanları iyi oku önce. Ben senin gibi şuraya gidecek şu fiyat olacak demiyorum, risk faktöründen bahsettik temkinli olmaktan bahsettik, karı iyi beklediğimizi ama riskten dolayı bu hemen yarın gidecek değil dedik, inşallah gider diye dediğimiz tememnnidir.
    Amacım asla düello atışma değil, dün son yazımda yanlışlıkla veya istemeden sen ol başka biri olsan bir şey dediysem özür diledim. Belli ki hata etmişim senden yana.
    3.4lardan bahsedip duruyorsun, endekste ekstrem bir durum olmazsa mümkün görünmüyor dedim ama önümüzdeki süreçte kritik küresel veya milli gelişmeler de var, bu yüzden tedbiri de asla elden birkwmayalim dedim. Endeksin geldiği bu noktada çok uzun vadeli hatta orta vadeli bile düşünmüyorum artık dedim. Risk gerçeğe dönüşüyorsa acımasız olacaksın stoplayacaksin, bunu da simdi diyorum.
    Ne olursa olsun temkini elden birakmayacaksin,sonuçta piyasa yapıcılar biz değiliz, biz de rüzgarin estiği yöne uyuyoruz mecburen. Ancak mevcut düşüşün şu anda mantıklı bir tarafı yok. Gecen yıl da hisseye 3.38 dan girmiştim o zaman da düşüp duruyordu, sonra düşüşü gordukce satıp alttlardan maliyet düşürdüm ve son olarak 3.21 maliyet yaptım ve kağıt sanırım 3.11 den tepti.o zaman da pek çok platformda senin gibi tipler 2.5 lara inecez oradan alacagim diye milleti panikletiyordu. Ben sana bunu yapma diye ısrarla söylüyorum.
    Herneyse, alıntı yaptığım yazın beni rahatsiz etti. Normalde uyumsuz kavgacı biri asla değilim başka yazı yazmayacağım şahsına, artık gorusmelerimi harmanlayıp çıkaracağını sonucu insafına bırakıyorum,
    Vesselam!

7. Döviz pozisyonu +5.000.000 a çıkmış

Kasada bu sene 29.000.000 nakit var geçen sene 15.719.000 varmış temettü için uygun zaten senenin ortasında veriyor

Büyük bir yatırım yapmazsa finansman giderleri de düşük olacak gibi

Gecenin en karanlık anı güneşin doğmasına en yakın andır.

8.  Alıntı Originally Posted by Hamitali Yazıyı Oku
    Arkadas cahil cahil konuşma,beni de hasta etme meşguliyetim var, her zaman bakamıyorum.
    Yazılanları iyi oku önce. Ben senin gibi şuraya gidecek şu fiyat olacak demiyorum, risk faktöründen bahsettik temkinli olmaktan bahsettik, karı iyi beklediğimizi ama riskten dolayı bu hemen yarın gidecek değil dedik, inşallah gider diye dediğimiz tememnnidir.
    Amacım asla düello atışma değil, dün son yazımda yanlışlıkla veya istemeden sen ol başka biri olsan bir şey dediysem özür diledim. Belli ki hata etmişim senden yana.
    3.4lardan bahsedip duruyorsun, endekste ekstrem bir durum olmazsa mümkün görünmüyor dedim ama önümüzdeki süreçte kritik küresel veya milli gelişmeler de var, bu yüzden tedbiri de asla elden birkwmayalim dedim. Endeksin geldiği bu noktada çok uzun vadeli hatta orta vadeli bile düşünmüyorum artık dedim. Risk gerçeğe dönüşüyorsa acımasız olacaksın stoplayacaksin, bunu da simdi diyorum.
    Ne olursa olsun temkini elden birakmayacaksin,sonuçta piyasa yapıcılar biz değiliz, biz de rüzgarin estiği yöne uyuyoruz mecburen. Ancak mevcut düşüşün şu anda mantıklı bir tarafı yok. Gecen yıl da hisseye 3.38 dan girmiştim o zaman da düşüp duruyordu, sonra düşüşü gordukce satıp alttlardan maliyet düşürdüm ve son olarak 3.21 maliyet yaptım ve kağıt sanırım 3.11 den tepti.o zaman da pek çok platformda senin gibi tipler 2.5 lara inecez oradan alacagim diye milleti panikletiyordu. Ben sana bunu yapma diye ısrarla söylüyorum.
    Herneyse, alıntı yaptığım yazın beni rahatsiz etti. Normalde uyumsuz kavgacı biri asla değilim başka yazı yazmayacağım şahsına, artık gorusmelerimi harmanlayıp çıkaracağını sonucu insafına bırakıyorum,
    Vesselam!
    sen niye ustune alınıyorusun!!! cumba kuka rumuzlu kisi de sensen onu bilemem! ben ona cevap yazdım sana yazsam dun yazdıgını alıntılardım dimi

Sayfa 108/588 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •