Sayfa 109/993 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 865 - 872 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Sandıkta kime oy verirler bilemem ama milet çok gerildi, her gün zam olur mu a.q ..Memeleket kafayı yedi...Emekli yan geliri olmayan açlıktan ölecek seviyeye geldi...3-5 iş adamını kurtaracak hamlelerle nereye varmak istiyorlar bilemiyorum...Ama ortam çok kötü...

Zam yaptıkça daha çok satıyorum diyen Pastaneciler varmış onların muhitin gelir düzeyi çok iyi olmalı...

Markette fiyatı değişmeyen kornişon turşu ve nutella var
    Bence millet gerilmenin cok otesinde, aclar,usuyorlar, issizler ve cocuklarinin torunlarinin geleceginden endiseliler.

Ben oy oranlarinin %20 nin de altina gelecegini dusunuyorum, yanindaki mafya partisi de tarihten silinecek insallah.

2.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    AKP iktidarında 'ünlenen' Habertürk yazarı Nagehan Alçı, :
    uum unlenen demeyelim

Birilerinin secip maasa bagladigi diyelim.

Perincek, Mehmet Barlas, Tayyibe Gulek ve daha niceleri gibi

3. Kaymak gibi olun diyorlar....

Gülek soyadı mühim.Bizim siyaset tiyatrosunun yazarlarından bunlar ,yazar demiyelim de casting den sorumlu aile diyelim yazarlar başka tabi.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Gülek soyadı mühim.Bizim siyaset tiyatrosunun yazarlarından bunlar ,yazar demiyelim de casting den sorumlu aile diyelim yazarlar başka tabi.
    Tayyibe Gulek te kizidir. himm nasil anlatayimda basim belaya girmesin

Birilerinin sozcusudur bazi gucler babasini kullaniyordu simdi o isi kizi devralmis. Ama kendisi yalniz degil onun gibi bir suru var

Simdi aklima bir tanesi daha geldi

https://eksisozluk.com/zeyno-baran--1015445

Bunu yetistiren adamla tanismistim. Soylediklerini buraya yazamam ama anlayin iste hepsi ayni yerden maas aliyor

7.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Tayyibe Gulek te kizidir. himm nasil anlatayimda basim belaya girmesin

Birilerinin sozcusudur bazi gucler babasini kullaniyordu simdi o isi kizi devralmis. Ama kendisi yalniz degil onun gibi bir suru var

Simdi aklima bir tanesi daha geldi

https://eksisozluk.com/zeyno-baran--1015445

Bunu yetistiren adamla tanismistim. Soylediklerini buraya yazamam ama anlayin iste hepsi ayni yerden maas aliyor
    Biraz daha ileri gidelim

Tayyibe Gulek in teyzesi de Aylin Radomisli dir. Tayyibe yide yetistiren buyuten odur.

Adi Aylin kitabinda anlatilan kisidir. Amerikaya Fettulah Guleni oven ogreten pazarlayandir.

Amerika nin her zaman yaptigi ve herkesin bildigi gibi isi bitince yada zararli oldugunu anladiklarinda oldurulmustur 1995'te. Kendisi de o zamanlar Amerikan ordusunda yuksek rutbeliydi. Oldurulmeside tuhaftir. Kimin oldurttugunu herkes biliyor ama kanitlanamadi. Adi Aylin kitabini kesin okuyun.

Zeyno Baran ise kiminle evlendigine bakin. Darbe oncesi neden bir anda Turkiyeye geldi sonra neden gitti falan filan. Neyse ya basima bela almiim. Kendiniz arastirin iste.

Sayfa 109/993 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •