Sayfa 110/466 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 873 - 880 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mures Yazıyı Oku
    20 gündür hergün endeksin iki katı soluksuz düşüyor. Ne değersiz bir hisseye bulaşmışız. Pis hırsızlar...
    aslında tire çok kıymetli bir hissedir ama bu anormal düşüşe bir anlam veremedim rezil adamlar huzur bırakmadı bizde

2. Benim anlamadığım takaslarda elinde ençok hisse bulunduran ilk 4 sıradaki İşbank, Akbank, Garanti, Yapıkredinin bu son düşüşün karşılığında ciddi bir satışları yok. Sadece citi de 1,5-2 milyon lot kadar bir satış oldu. Bu ilk 4 kurumun elindeki hisselerin tamamı ky de mi acaba ki fazla bir değişiklik yok? Değilde malların çoğu kurumlara ait ise büyük zarardalar demektir ki o zaman neden hamle yapmıyorlar acaba?
    Son düzenleme : mures; 13-05-2019 saat: 18:41.

3. Pis bunlara hafif kalir

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Küçük yatırımcıya mal sattıracağız diye inatlaşıp hisseyi *** ettiler..

5. Yav küçük yatırımcı da bu borsanın bir gerçeği bu küçük yatırımcı kadar günah keçisi daha ben görmedim adı üstünde küçük allah aşkıma küçük yatırımcıdan ne istiyorsunuz küçük la küçük anlayın artık

6. Arkadaşlar, aranızda Ünlü menkul ile çalışanınız var mı? Varsa lütfen yatırım danışmanını arayıp ne haltlar çevirdiklerini sorabilir misiniz kendilerine? 996 bin lot satışla bugünkü düşüşün mümessilidir kendileri, citi gibi sürekli bir biçimde hisseyi tekmeleme çabası içerisinde kendisi ve ne zaman mal toplasa, 'eyvah kötü bir şeyler olacak' diyorum ve de haklı çıkıyorum, lütfen bu kurumla çalışan ky varsa bir bilgi alsın.

Eğer düzgün bir bilgi alamıyorsanız da bu kurumdaki ky arkadaşlara tavsiyem bu kurumla çalışmayın, hisselerinizi kiralama usulü kullandırıyor da olabilir, her şey olabilir, çok manipülatif hareket ediyorlar.
    Ytd.

7. OLDUDA 1,30 ALTINA SARKARSA YEDEK DEPOYU KULLANMAYA BAŞLIYACAĞIM BAŞKA ÇARE BANA BIRAKMADIN CANIM tirem BENİM

8. şimdi tire için bir sorom olacak en kötü senaryo ne olur bu saatten sonra

Sayfa 110/466 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •