Sayfa 111/346 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 2767 madde; 881 - 888 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Ağlama zırlama tayfası yine başlamış ya kardeşim alcardan para kazanamıyor diye ağlayıp zırlamak yerine biraz kendinize strateji belirleyin yada bu işi bırakın seyretmeye devam edin unutmayın alcar almakta satmakta bir pişmanlıktır. kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kendi görüşümüzdür dikkate almayınız. 😁😄😁😄😁😄😁😄

2. Bir üstad derki ; her havlayan köpeğe taş atarsan, ömrün köpek taşlamak la geçer. Ne güzel demiş. Pisssssst.

3. Bir üstat derki Üç kuruşluk insana 5 kuruş değer verirsen aradaki 2 kuruşluk farka seni satar. Ve devam eder 3 kuruşIuk insana 5 kuruşIuk değer verirsen kendini 10 kuruşIuk hissedermiş…

4. Onun için Herkesi eşit tutmamak lazım. Adamsa notunu, hayvansa otunu verip göndereceksin!

5. Ben artık taş atmayacağım. Ucuz mal sevmiyorum. Köpeğin ömrü 3 kuruş 5 kuruşmuş işte.

6. Giderken otlarınızı almayı unutmayın..

7. Uzun yalancı delikanlı ol At hırsızları tayfan ne fısıldarsa yarın BRYat geçeriz Alcar gidiyor Şubat'ta satışlar gelecek geldi vicdanin sesini dinle sahibinin değil Ağa babaların ne ederse etsinler ALCAR mutlaka 990 JANTSA fiyatına gelecek

8. Bence o da etmez. Algıcı hırsız. PROFİLİNİ AÇMAZ. MAÇASI YEMEZ... Bu kadar lafa adam olan, insan olan, DÜRÜST/KAREKTERLİ bir insan dayanamaz, profilini açar. Ama o .öt var mı onda....YOKKKK....
     Alıntı Originally Posted by greenpeca Yazıyı Oku
    Ben artık taş atmayacağım. Ucuz mal sevmiyorum. Köpeğin ömrü 3 kuruş 5 kuruşmuş işte.
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

Sayfa 111/346 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •