Sayfa 112/548 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 889 - 896 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by polisimm10 Yazıyı Oku
    arkadaşlar bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim. şimdi bu hisseden bugün 4.060 dan 500 lot aldım. şimdi sorum şu hesabında başka hiç nakit param yok yatırma imkanı da yok. yani şimdi ben bu hisseyi satmam için ne yapacam en erken nezaman satabilirim. ama dediğim gibi hesaba para yatırma imkanı yok. yaÅ�ın için satış yazmak istedim satılabilir hisse görünmüyor ama emirlerimde 500 lot gerçekleşti lütfen bilgisi olan cevap verirse sevinirim. 15 günmü beklemem lazım yada 3 üncü iş günümü satabilecek bir bilgi lütfen
    Gidip bankadan yada yatirim danismani ile satacaksin. Internet alim satim yapamazsin. Para 3gun sonra gelir. T2 dusmeden hisse alamazsin. Acik ve kredili islem yapamazsin. Kuru parayla alip satarsin. Hacim duser. Ya pis cakilir yada dehset cikar.

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. diabl0 bilgin varmı kardeş

3. t2 nezaman düşüyor 3 gün sonramı yoksa 15 gün sonramı

4. alım satım yaptığım internetten iş bankasından yapıyorum. yani yarın bankama gitsem banka gişelerinden satabiliyormuyum.

5. Arkadaşlar panik yapmayın kimse yarın seans açılmadan hissenin yönünü bilemez.Yalnız tek kesin olan bir şey var brüt takasa girmesi olumsuz bir durumdur.Ancak fiyatın ne derece ve nasıl etkileyeceğini bilemeyiz.

6. Hisseni yarın satabilirsin sıkıntı yok ancak paran nakite salı günü geçer ve salı günü hisse alabilirsin brüt hisseler alındığı gün satılamaz bir gün sonra satarsın internettende satabilirsin 15 günlük brutlerde yapabiliyorsun

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by polisimm10 Yazıyı Oku
    alım satım yaptığım internetten iş bankasından yapıyorum. yani yarın bankama gitsem banka gişelerinden satabiliyormuyum.
    Satarsin 2 gun sonra baska hisse alirsin 3 gun sonra catir catir harcarsin. Bankaya gitmen gerek.

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

para girişi

para çıkışı

Sayfa 112/548 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •