Sayfa 114/459 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 905 - 912 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by sycakar Yazıyı Oku
    Tecrubeliler yardım. 1000 adet hissem var. 21-60 arası alınan. Acil paraya ihtiyacım doğdu. Fakat satamıyorum nasıl satabilirim?
    İhtiyacım 10 bin gerisi için beklemeyi düşünüyorum
    Nasıl bir yol izlemeliyim
    Merhabalar,
    şu an alıcılar satıcıları karşılayamıyor. Hatta en son gün yanlış hatırlamıyorsam 7bin civarı lot alındı sadece. Pazartesi için satış verenler de cuma seans bitimiyle beraber emrini verdi. Yine çok az bir satış gerçekleşirse satamazsınız. Ama yine de şansınızı denemek isteyebilirsiniz. Gönül ister ki gerekli olan meblayı satabilin, ama maalesef satamayacaksınız gibi duruyor.

2.  Alıntı Originally Posted by berberyasar37 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kusura bakmayın birşey soracağım sadece 10.000 lotla taban olmasının sebebi nedir?? Bu kadar az hacimle taban kafamı karıştırdı lütfen cevap veren olursa sevinirim.
    Kademe arası boşluklar. Nasıl hisse şişerken sadece alım için tavandan emir verildiyse şimdi de satmak isteyenler emirlerini tabandan veriyor. Kimse satış emrini tabandan vermese taban açmayacak. Hisseyi kendi gidişatına değil de elimizde kor ateşlere atıyoruz.

3.  Alıntı Originally Posted by Angryson Yazıyı Oku
    Efendim ,asil soru ; muhaletefin deyimiyle isik hizinda gecen bir kanun ,neden kapikuleye kadar bekleyen konular varken tam yetkiyle geçtmiştir.
    Sebep benim için çok basit. Olayın olumsuz ya da spekülatif boyutunu düşünmeden cevap vereyim; ekonomik olarak atılacak adımlar bu fon üzerinden yürütülecek ve kimseye hesap verilmeyecek. Eğer bi yanlış adım varsa da kimse bilemeyecek.

4. salı bırakmaz aşağıda, önce eksi açıp sonra yukarı açığa satış ve sonra tekrar dip yaptirabilirler..boylece çarşamba daha aşağıdan yerine koymak isteyebilirler, yani biraz daha ky avlamak ve para kazandırmak ....ytd bilmiyoruz bilsek zengin olurduk.

5. Teşekkür Lee. Peki bu taban serisi en kötü nerede bozar ?

6. Salı akşamı 15 günden daha fazla gelecek burut takas haberi bu kağıdın kaderini belirleyecek.

7. Tavan taban cok önemli degil dikkat etmemiz gereken baska konu var

8. Bizide bilgilendirir misiniz bu başka konu nedir

Sayfa 114/459 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •