Sayfa 118/774 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 937 - 944 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. aralıksız bir hisse nasıl üç hafta boyunca hergün düşer anlam veremiyorum

2.  Alıntı Originally Posted by ist40 Yazıyı Oku
    aralıksız bir hisse nasıl üç hafta boyunca hergün düşer anlam veremiyorum
    Bunun spek tam bir kasarli simdide endekse ayak uyduruyor izlenimi veriyor demezlermi ey kasar endeks cikarken nie dusuruyon. Sana verecek tek bi hissem bile yok bu fiyatlardan ben zarardaysam sende zarardasin benim elimde 3 5 lot var senin elinde milyon lot var sen dusun

3. Zavallı spek, çık bu işin içinden çıkabilirsen
    Biz biliyoruz ne olacağını...

4.  Alıntı Originally Posted by helios Yazıyı Oku
    Zavallı spek, çık bu işin içinden çıkabilirsen
    Biz biliyoruz ne olacağını...
    ne olacak kardeş bizde bilelim.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
     Alıntı Originally Posted by xxx_44 Yazıyı Oku
    Bunun spek tam bir kasarli simdide endekse ayak uyduruyor izlenimi veriyor demezlermi ey kasar endeks cikarken nie dusuruyon. Sana verecek tek bi hissem bile yok bu fiyatlardan ben zarardaysam sende zarardasin benim elimde 3 5 lot var senin elinde milyon lot var sen dusun

Arkadaşlar size kesin olarak söyleyebilirim ki tahtada spek yok.spek olsaydı 3gün tavan çekmezdi.halka arzı yapıp piyasaya hangi kurum verdiyse tahta yapıcı o.işini bitirdi malını bitirdi şimdi piyasada sen ben bizim oğlan işlem yapıyor.
    piyasanın profları günlük girip trade ediyorlar.
    uzun vade bişey beklemek yanlış olur .2-3 sayfa önce yüksek maliyetli arkadaşlar maliyet düşürmek için acele etmesinler demiştim,halaa daha aynı görüşteyim.bu kendi görüşümdür beni bağlar.

yarın 68-70 üstüne atar ,teknik onu gösteriyor. atmassa eğer esas sıkıntı ozmn başlıyor demektir.inşallah piyasa heveslenir atar.
    Son düzenleme : babanın oğlu kemal; 08-02-2018 saat: 17:55.

6.  Alıntı Originally Posted by babanın oğlu kemal Yazıyı Oku
    Arkadaşlar size kesin olarak söyleyebilirim ki tahtada spek yok.spek olsaydı 3gün tavan çekmezdi.halka arzı yapıp piyasaya hangi kurum verdiyse tahta yapıcı o.işini bitirdi malını bitirdi şimdi piyasada sen ben bizim oğlan işlem yapıyor.
    piyasanın profları günlük girip trade ediyorlar.
    uzun vade bişey beklemek yanlış olur .2-3 sayfa önce yüksek maliyetli arkadaşlar maliyet düşürmek için acele etmesinler demiştim,halaa daha aynı görüşteyim.bu kendi görüşümdür beni bağlar.

yarın 68-70 üstüne atar ,teknik onu gösteriyor. atmassa eğer esas sıkıntı ozmn başlıyor demektir.inşallah piyasa heveslenir atar.
    Her tahtanin bir sahibi vardir global 2.40 tan 2.80 e gorurken is baski kurmadimi sonrada hepsini sattirmadimi... bunun spegide var ama kucuk yatirimcinin sabrina oynuyor... dokulen biran once dokulsun bekleyende kabuguna cekilsin beklesin bu saatten sonra ekrani kapatir hedef fiyatima gelene kadar beklerim...

7. Dow.gene kırmızı-1.80 bu böyle kaparsa
    Bistte yrn buna ayak uydurur
    Safkr 50 yi destek yaptı bist tepetaklak
    Gitmez ise
    Tekrar 60 deneyebilir.YTD

8. 2,60 ı hatta daha üstünü deneyebilir ama .güvensiz bir kağıt geri dönüp 2,40 verebilir.9 milyon lot hissenin acaba kaç milyon lotu 1,98 tl fiyattan kurumsal yatırımcı adı altında birilerine devredildi.Yani ortalamaları halen çok düşük olabilir .Bu kadar satış baskısının başka türlü izah edemiyorum.

Sayfa 118/774 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •