Sayfa 1181/1312 İlkİlk ... 18168110811131117111791180118111821183119112311281 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 9,441 - 9,448 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. şimdi haber yapıştırdık ama birilerinin radarından geçebilecek mi bakalım...

forumun ağası habere onay verecek mi?

ooo o yandaştır muhaliftir diye şerh düşecek mi?

The Economist Avrupanın en yaşanabilir şehirler listesine göre,

savaştaki Ukraynanın başkenti Kiev en az yaşanabilir şehir seçilip son sırada yer alırken,

İstanbul sondan ikinci sırada yer aldı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Artış hızını gösterirken kurun bal gibi önemi var.
    Fiyatı 1 dolardan 2 dolara çıkan ürün, eğer kur da 5 katına çıktıysa, TL olarak 10 katına çıkmış oluyor.
    Buraya kadar sıkıntı yok, 10 katına çıkmışsa çıkmıştır.
    Ama sen bunu kalkıp aynı ürünün "artmayan" dolar cinsi fiyatıyla kıyaslarsan, kur artışını millete sanki o üründe "sıradışı" bir artış varmış gibi göstermiş olursun.

Ha eğer hitap edilen kitle bunu yiyorsa, yapana da çok kızmamak gerek.
    Her çobanın bir koyun güdme tarzı var.

4. İşte ne güzei ....

Bütün fiyatlar döviz ve vergi artışına endeksli imiş.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    şimdi haber yapıştırdık ama birilerinin radarından geçebilecek mi bakalım...

forumun ağası habere onay verecek mi?

ooo o yandaştır muhaliftir diye şerh düşecek mi?

The Economist Avrupanın en yaşanabilir şehirler listesine göre,

savaştaki Ukraynanın başkenti Kiev en az yaşanabilir şehir seçilip son sırada yer alırken,

İstanbul sondan ikinci sırada yer aldı.
    İş hayatım boyunca İstanbul a gitmekten hep kaçtım. Bir sürü fırsat geldi hem bana hem eşime değerlendirmedim sırf İstanbul’a gitmemek için.
    İstanbul ücretli için bence iyi bir yer değil. Patronsan iyi kazanıyorsan evin işine gücüne yakınsa yaşanacak yer .

6.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    İşte ne güzei ....

Bütün fiyatlar döviz ve vergi artışına endeksli imiş.
    Bütün fiyatlar TL arzındaki artışa endeksli.
    Yani öyle benzin pahalandı, elma armut pahalandı, ev pahalandı, aks bilyası pahalandı, pencere menteşesi pahalandı diye bir ayrım yok.
    Her ürünün fiyatındaki artışı keyfine göre ön plana çıkartıp algı kasmaya çalışanlar var.
    Bilhassa ev fiyatlarında.

7. TL arzı artınca; TL'nin USD karşısındaki değeri ne olur?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    İş hayatım boyunca İstanbul a gitmekten hep kaçtım. Bir sürü fırsat geldi hem bana hem eşime değerlendirmedim sırf İstanbul’a gitmemek için.
    İstanbul ücretli için bence iyi bir yer değil. Patronsan iyi kazanıyorsan evin işine gücüne yakınsa yaşanacak yer .
    Evim işime 2km uzaklıkta, yürüyerek yarım saat sürüyor, yine de nefret ediyorum İstanbul'dan. İlk fırsatta vın.

Ne denizi denize benziyor, ne başka bir şeyi düzgün. İğrenç ötesi de bir kalabalık var çekilir gibi değil.

Sayfa 1181/1312 İlkİlk ... 18168110811131117111791180118111821183119112311281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •