Sayfa 119/342 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 945 - 952 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. Sayın Logic 1,70 fiyatı baz almanız yanlış ortalama 2,15-2,20 TL.dir. 6yıl önceki fiyat ve 7 TL.olmamis bile henüz 5,10 TL. en yüksek 5,80 leri görmüş, Fiyatlar 3 kat bile olmamış 2,15 ortalama ile aldığın hisse parasını faize koysan her yıl %12%13 getirse bileşik faizi 6 yılda %80-%90 araligidir, %100 desek faiz artışı 2,15 TL.yapar size 4,30 TL. faizde kalsaydi, su an 5,10 TL.faize göre artıda ama öyle ahım şahım bir kar etmedik dediğiniz gibi hatta sunu söyleyeyim diğer hisselere yatırım yapsaydık 2,15 TL.ye Bakab almayıp başka bir hisse alsaydık paramız simdi en az 7-8 TL.idi, yanı kar yok! olsa dükkan senin

Daha önce yazdıydım pasife satışlar yazıyorum sonu 31 li adetlerde...Allahtan kaptırmamışız..,son mesajlardan sonra bilgisayardan bile uzak durmaya başladım....Nasıl bir hareket olacak bu filmin sonunda cok merak edıyorum.,,98 li yıllardaki gb hareket bekliyorum İnsalkah kalp dayanır bu harekete ....ytd

3. Patron bey alsinda ister pasif ister aktif olsun.Fiyat artmasin diye pasiften aliyor yarin aktiften aldiginda fiyat patlar.patron bey son lotlar icin diger kurumlarla paslasiyor.benim icin 10 lira ederi var ama patron bunca cingeneligi yapiyorsa hedef cok daha yukarlari demektir.lookpack ismi anlam olarak bana da cok ilginc geldi.sadece bu hisse icin alinmis bir rumuz bu forumda ilk.baska hisseye gecince rumuzda mi degisecek.boylesi oyunlara oyuncak olanlari gorunce az daha hisse alasi geliyor yani ters etki yapiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by BLACKM Yazıyı Oku
    Sayın Logic 1,70 fiyatı baz almanız yanlış ortalama 2,15-2,20 TL.dir. 6yıl önceki fiyat ve 7 TL.olmamis bile henüz 5,10 TL. en yüksek 5,80 leri görmüş, Fiyatlar 3 kat bile olmamış 2,15 ortalama ile aldığın hisse parasını faize koysan her yıl %12%13 getirse bileşik faizi 6 yılda %80-%90 araligidir, %100 desek faiz artışı 2,15 TL.yapar size 4,30 TL. faizde kalsaydi, su an 5,10 TL.faize göre artıda ama öyle ahım şahım bir kar etmedik dediğiniz gibi hatta sunu söyleyeyim diğer hisselere yatırım yapsaydık 2,15 TL.ye Bakab almayıp başka bir hisse alsaydık paramız simdi en az 7-8 TL.idi, yanı kar yok! olsa dükkan senin
    Pardon ben sayın Logic yazmışım yanlışlıkla, lookpack nickli arkadasa yazmıştım bu söylediklerimi sayın Logic özür dilerim hata icin

5. Lookpack 7 TL.den satar çıkarsın o zaman arkadaş, 1,70 TL.den ben bile almadım aldıysan helal olsun derim, 1,70 TL.maliyeti olan birisinin 7 yıl bekleyip bu forumda 3-5 çizik attırıp hissede tam da bana göre operasyon yapıldığı anda ortaya çıkması manidar

6. Bence sende BAKAB yok!

7. Bu fiyatları bırakın 7 TL.olsa bile satmak mantıklı değil bence, bunca yıl kahrını çekmişiz tekkeyi beklemişiz, ben satış fiyatı vermiyorum artık çünkü satmaya niyetim yok, almaya niyetim var hala ve alıyorum param oldukça, satmaya niyeti olmayan satıcı nazlı olur CB efendi anladın sen onu!

Hersene % 30 temettu verse 2023 E kadar nerdeyse maliyetın yarısı çıkıyor (2.17 paçal maliyet) ondan sonra Cb ye inat hurgev E bagıslıcam ...75 bin lotla ortak olsunlar Cb nın sevgili bakab çığına...yazılı talimat sozlesmesını de insallah dıyelim Gnl kurula elektronık imzayla katılıp Bi Kopyasını göndercem...el mi yaman bey mi yaman yada tahtadaki fotumdakı kuklaları iletsın beyefendıye...beyım kendı sırkeyının Gnl kuruluna lutfefıp gelmıyor ...latıf doğanın kustum oynamıyom şarkısı gb...kottan çıkmak için son 35 işlem günü...ancak 250 Bn toplarsınız buda yetmez sıze çıkmaya...😜👌🏿🍆👯

Sayfa 119/342 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •