Sayfa 121/467 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 961 - 968 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Karar 2 sayfa

[attach=confıg]9765[/attach]

2 sayfa
    Attached Images Attached Images
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

[attach=confıg]9766[/attach]

3 sayfa ytd..
    Attached Images Attached Images

Kafasına sorularla kurcalayan , gece yattığında uykusu gelmeyen , odalar üstüne üstüne gelen kıymetli yatırımcılarımız varsa telefonum 7/20 - mailim 7/24 açık her konuda yardımcı olunur. Ben hisselerimle bisiklet alacaktım yok üşüdüm gaz alacaktım diyen varsa nakit yada Murat DOĞAN garantisi ile uzun vadeli senet verilir. Kısa vade için 30.000 hisseye 2.500 tl vereceğim ilk arayana .. Dava açacak olupta benden belge isteyen olursa öncelikle Batı Asliye Ticaret Mahkemesine harcadığım 4245 tl verdiği dahilinde tüm belgelerden faydalana bilir. saygılarımla

murat doğan

05452990902
    [email protected]

4. sn Murat doğanın yayınladığı duruşma tutanağı sonrası umudum bir nebze artmıştır.Şöyleki;Karar duruşmasında,Müjdatın yaptığı beyandan sonra ,söz alan müdahillerden,yapı kredi avukatı "karşı tarafın delillerini inceleyeceğiz diyor,avukat recep durgun,"eksikler tamamlansın" aso ve osb avukatları"karşı tarafın sunduğu delilleri inceleyeceğiz ,mehil verilsin "diyor.ekim turizmin avukatı"yeni delilleri inceleyeceğiz,kararımızı vereceğiz"diyor.finans bankın avukatı,maddi hatalar var deyip,müjdattan ödme beyanı istiyor.
    bunların hepsi Sn murat doğanın yayınladığı duruşma tutanağının ikinci sayfasında açıkça yazılmış....
    Bu durumda istinaf mahkemesi bunları değerlendirip kararı iade edebilir,kanatındayım.
    Mahkeme sanki bir an önce davadan kurtulmak istemiş gibi karar vermiş gibi...ytd.

5. Arkadaşlar yanılmıyorsam genyh 2014 yılında genpower jeneratörü 2018 mart ayına kadar iştirak olarak almıştı acaba süre dolduğunda genpower jeneratör genyh bünyesinden çıktığında hisseler için bir umut doğabilir mi

6. Arkadaşlar yanılmıyorsam genyh 2014 yılında genpower jeneratörü 2018 mart ayına kadar iştirak olarak almıştı acaba süre dolduğunda genpower jeneratör genyh bünyesinden çıktığında hisseler için bir umut doğabilir mi.Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    sn Murat doğanın yayınladığı duruşma tutanağı sonrası umudum bir nebze artmıştır.Şöyleki;Karar duruşmasında,Müjdatın yaptığı beyandan sonra ,söz alan müdahillerden,yapı kredi avukatı "karşı tarafın delillerini inceleyeceğiz diyor,avukat recep durgun,"eksikler tamamlansın" aso ve osb avukatları"karşı tarafın sunduğu delilleri inceleyeceğiz ,mehil verilsin "diyor.ekim turizmin avukatı"yeni delilleri inceleyeceğiz,kararımızı vereceğiz"diyor.finans bankın avukatı,maddi hatalar var deyip,müjdattan ödme beyanı istiyor.
    bunların hepsi Sn murat doğanın yayınladığı duruşma tutanağının ikinci sayfasında açıkça yazılmış....
    Bu durumda istinaf mahkemesi bunları değerlendirip kararı iade edebilir,kanatındayım.
    Mahkeme sanki bir an önce davadan kurtulmak istemiş gibi karar vermiş gibi...ytd.
    3. sayfa da da hepsi, tek ağızdan, İFLASINA KARAR VERİLSİN diyor.

18 ay ve 6 ayrı rapor.....her 3 ayda 1 olmak üzere.

davanı ilk açtığında, bilanço verirsin, yanına da iyileştirme projeni koyarsın, birde borç ödeme takvimi hazırlarsın, 3 ayda 1 , durum değerlendirmesi yapılır.

projene uydun mu? HAYIR.

banka borçlarını azalttın mı? HAYIR.

18 AY SALLANIP, DURUP, SON DAVAYA KLASÖR DOLUSU EVRAK VE ANLAŞMALARLA GELİP, İYİLEŞTİRME PROCENİ REVİZE ETTİN Mİ? EVET.....

ilk olarak, mahkemeye saygı göstereceksin...

OHAL BOYUNCA İFLAS ERTELEME KARARI VERİLEMEYECEĞİ KABAK GİBİ ORTADA İKEN, iflas erteleme kararını şimdi isteyebilirmisin? istesen de sana verirler mi? HAYIR.........

davayı kaybedip, üzerine SADECE VE SADECE KENDİN KAZANÇLI çıkabilir misin? EVET......

yaklaşık 3 yıldır söylüyorum....Müjdat Kardeşim, ÇOK AKILLI Bİ ADAM.

8.  Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    3. sayfa da da hepsi, tek ağızdan, İFLASINA KARAR VERİLSİN diyor.

18 ay ve 6 ayrı rapor.....her 3 ayda 1 olmak üzere.

davanı ilk açtığında, bilanço verirsin, yanına da iyileştirme projeni koyarsın, birde borç ödeme takvimi hazırlarsın, 3 ayda 1 , durum değerlendirmesi yapılır.

projene uydun mu? HAYIR.

banka borçlarını azalttın mı? HAYIR.

18 AY SALLANIP, DURUP, SON DAVAYA KLASÖR DOLUSU EVRAK VE ANLAŞMALARLA GELİP, İYİLEŞTİRME PROCENİ REVİZE ETTİN Mİ? EVET.....

ilk olarak, mahkemeye saygı göstereceksin...

OHAL BOYUNCA İFLAS ERTELEME KARARI VERİLEMEYECEĞİ KABAK GİBİ ORTADA İKEN, iflas erteleme kararını şimdi isteyebilirmisin? istesen de sana verirler mi? HAYIR.........

davayı kaybedip, üzerine SADECE VE SADECE KENDİN KAZANÇLI çıkabilir misin? EVET......

yaklaşık 3 yıldır söylüyorum....Müjdat Kardeşim, ÇOK AKILLI Bİ ADAM.
    doğru akıllı adam olduğu belli ama aklını hep şeytanlığa gevurluğa çalıştıran adam... bunca insanın ahını aldı..

Sayfa 121/467 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •